you can look here xxx free
indiansexstories
tu dai tai tu.
יבול שיא
הרפת והחלב
חברות הזנק חקלאיות

חברות בורסאיות המצויות בשליטת קיבוצים מלמדת על פעילות עסקית חוצת יבשות

2 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

התבוננות בחלק מהחברות הבורסאיות המצויות בשליטת קיבוצים מלמדת על פעילות עסקית חוצת יבשות ועתירת הכנסות וגם על חלוקת דיווידנדים לבעלי המניות. הנה מבט על חמש מהן 

שם החברה: פלסאון. 

עוסקת באמצעות חברות הקבוצה בארץ ובחו"ל בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים טכניים מפלסטיק: אביזרי חיבור לצנרת, כלים סניטריים ומוצרים לענף הלול. 

קיבוץ: מעגן מיכאל. 

מפעל הייצור העיקרי של הקבוצה ממוקם בקיבוץ 

שיעור אחזקות הקיבוץ במפעל: 69.15 אחוזים  

כמה כמה: 

פלסאון תעשיות חילקה בימים אלה דיווידנד לבעלי מניותיה בסכום של 28.6 מיליוני שקלים. מחזור ההכנסות של החברה בשנת 2020 היה 1.287 מיליארד שקלים והרווח לפני מס מוערך בכ-129.9 מיליוני שקלים. המכירות בתשעת החודשים הראשונים של שנת 2021 גדלו בכדי 23.7 אחוזים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. 

פלסאון, שנסחרת לפי שווי שוק של 2.106 מיליארד שקלים, דיווחה לבורסה כי מכרה חלק מפעילות חברת הבת שלה בארה"ב בתמורה ל-9.5 מיליון דולר ותמורה מותנית נוספת בסך של עד 1 מיליון דולר (הנגזרת מהכנסות שיתקבלו מפרויקטים עליהם הסכימו במסגרת העסקה).  

"גולן מוצרי פלסטיק" חילקה 18מיליון שקלים דיווידנד 

שם החברה: גולן מוצרי פלסטיק. 

פיתוח, ייצור, הפצה ומכירה של מערכות צנרת מפוליאתילן מצולב (PEX)  המשמשות להולכת נוזלים וגזים בעיקר בתחום הבניה, התשתיות, המכרות והתעשייה. 

קיבוץ: שער הגולן. 

עיקר ייצור המערכות מתבצע בקיבוץ ובאתרי ייצור נוספים שבבעלות חברות בנות של גולן בדנמרק, שוודיה, ארגנטינה וצ'ילה. 

שיעור אחזקות הקיבוץ במפעל: 67.7 אחוזים 

כמה כמה: 

גולן מוצרי פלסטיק חילקה 18 מיליון שקלים דיווידנד לבעלי מניותיה. החברה נסחרת לפי שווי שוק של 360.8 מיליוני שקלים. מחזור ההכנסות של גולן בשנת 2020 היה 329.8 מיליון שקלים והרווח לפני מס שלה היה 31.6 מיליון שקלים.  

גידול של 18 אחוזים במכירות ל"כפרית תעשיות"  

שם החברה: כפרית תעשיות. 

עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק תרכיזים ותערובות לתעשיית הפלסטיק בישראל גרמניה, סין, ארה"ב, קנדה ושוודיה 

 קיבוץ: כפר עזה 

שיעור אחזקות הקיבוץ במפעל: 57.52 אחוזים 

כמה כמה: 

כפרית תעשיות חילקה דיווידנד בסך 3.5 מיליוני שקלים. החברה נסחרת לפי שווי שוק של 648.1 מיליוני שקלים. בשנת 2020 דיווחה כפרית על מחזור הכנסות של 846.6 מיליוני שקלים ועל רווח לפני מס של 62 מיליון שקלים. לאחרונה רכשה כפרית חברה שוודית המתמחה בייצור תרכיזי צבע לתעשיית הפלסטיק. מכירות כפרית (ללא החברה השוודית) גדלו בתשעת החודשים הראשונים של השנה בכדי 18 אחוזים לעומת התקופה המקבילה בשנה שחלפה. 

פלרם תעשיות מתרחבת לשוק ההודי 

שם החברה: פלרם תעשיות. 

עוסקת בייצור ושיווק לוחות ומערכות קירוי תרמופלסטיים מפוליקרבונט, פי.וי.סי. ופולימרים נוספים. בנוסף מייצרת ומשווקת החברה מוצרי צריכה מוגמרים. 

קיבוץ: רמת יוחנן. 

החברה מפעילה תשעה אתרי ייצור באירופה, אמריקה וישראל. 

שיעור אחזקות הקיבוץ במפעל: 64.85 אחוזים   

כמה כמה: 

פלרם נסחרת לפי שווי שוק של 1.1 מיליארד שקלים, מחזור ההכנסות שלה בשנת 2020 היה 1.7 מיליארד שקלים, והרווח לפני מס 303.3 מיליוני שקלים. סכום המכירות גדל בתשעת החודשים הראשונים של 2021 בכדי 4 אחוזים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. לאחרונה דיווחה פלרם שהיא רכשה, באמצעות חברת הבת שלה בהודו, פעילות של מפיץ בהודו, כחלק מהאסטרטגיה השיווקית של החברה להגדיל את פעילותה בשווקים גיאוגרפיים בהם היא רואה פוטנציאל גידול, ובכלל זה בשוק ההודי.  

שם החברה: חברת מדי המים "ארד"

עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות למדידת מים, ובהם: מדי מים ביתיים, מדידת הולכה (בטכנולוגיה מסורתית ואולטראסונית), מדידה ובקרה ליישומים חקלאיים, וכן פתרונות טכנולוגיים לאיסוף נתונים מרחוק. 

שליטה משותפת של הקיבוצים דליה (15.35 אחוזים)רמות מנשה (23.14 אחוזים) יחד עם שותף שלישי (15.51 אחוזים) 

כמה כמה

דיווחה לאחרונה על זכייה במכרז של חברת הבת הספרדית שלה, לאספקת מדי מים לתאגיד המים של מדריד. ההיקף הכספי המוערך של אספקת מדי המים על ידי חברת הבת במסגרת המכרז הוא כ- 13 מיליון אירו, והוא נעשה בשיתוף פעולה עם חברת TELEFONICA מהחברות המובילות בעולם התקשורת הסלולרית. החברה נסחרת לפי שווי שוק של 1.2 מילארד שקלים. הכנסותיה בשנת 2020 היו 250 מיליון דולר והרווח לפני מס 18.3 מיליוני דולר. בתשעת החודשים הראשונים של 2021 גדלו מכירות החברה בכדי 14 אחוזים לעומת התקופה המקבילה אשתקד. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ליאור דורי, אמא אלופה אבל לא רק, מבית השיטה, חלתה בסרטן השד ואז התברר שהיא גם נשאית של גן האחראי על סרטן השד והשחלות. היא נאלצה לקבל החלטות קשות אך אחת ההחלטות הקלות יותר הייתה לא להסתיר דבר  היא נראית כל כך סקסית,
4 דק' קריאה
קבוצת הכדורמים האזורית שבסיסה ברמת יוחנן, זכתה בגביע רביעי ברציפות לאחר ניצחון 12:8 בגמר. יובל קלרפלד מעין המפרץ הבקיע שלושה שערים הפועל "פלרם" גוש זבולון, קבוצת הכדורמים האזורית שבסיסה ברמת יוחנן, זכתה בגביע רביעי ברציפות לאחר ניצחון 12:8(6:2 במחצית) בגמר על אס"א תל אביב במשחק שנערך בשבת במכון וינגייט.  יובל קלרפלד (עין
2 דק' קריאה
נורית קצירי (77) שהייתה שנים רבות מנהלת האירוח הכפרי בשער הגולן, הוזמנה להרצות ב"שבוע ישראל" בגרמניה. הילדה שנולדה לזוג הורים שהצליחו למלט את עצמם משם רגע לפני המלחמה ודיברו ביניהם רק גרמנית, סיפרה לגרמנים על החיים בישראל, וגם על לינה משותפת בצל המלחמה  נורית נולדה במושב גני עם שליד הוד השרון, בת בכורה להורים שעלו לארץ רגע לפני
2 דק' קריאה
כותב המאמר: עו"ד חגי מירום (חבר כנסת לשעבר)  החלופה הקניינית שנים רבות חלפו מאז אישרה מועצת מקרקעי ישראל ולאחר מכן בית המשפט הגבוה לצדק את ההחלטות המכונות "חלופת האגודה".  בקליפת אגוז אפשר להסביר את
2 דק' קריאה
מזכ"לית תנועת הקיבוץ הדתי שרה עברון תומכת במתווה הגיור שמוביל משרד הדתות בראשותו של השר מתן כהנא: "הזדמנות שאסור לנו להחמיץ" "סוגיית הגיור היא אחת מסוגיות הליבה של הזהות היהודית בארץ ישראל ושל המשכיות העם היהודי", כך פותחת עברון את מכתב
< 1 דק' קריאה

כתבות נוספות

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן