you can look here xxx free
indiansexstories
tu dai tai tu.
יבול שיא
הרפת והחלב
מרכז למשפחות מיוחדות נחנך במועצה האזורית עמק יזרעאל

מרכז למשפחות מיוחדות נחנך במועצה האזורית עמק יזרעאל ומטרתו הנגשת זכויות

2 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מרכז למשפחות מיוחדות נחנך במועצה האזורית עמק יזרעאל ומטרתו הנגשת זכויות, תמיכה בבני המשפחה, פיתוח קבוצות תמיכה, פיתוח הנהגה הורית, מתן הפוגה ושילוב הילדים ומשפחותיהם בפעילויות במרחב המועצתי והיישובי כאחד

מרכז למשפחות מיוחדות נחנך במועצה האזורית עמק יזרעאל. בעוד כשנה מהיום, המועצה תיראה אחרת; תהיינה יותר הזדמנויות חברתיות לילדים עם צרכים מיוחדים ויינתן חיבוק גדול ורחב יותר, שיקל על המשפחות את ההתמודדות עם גידול ילד מיוחד.

אגף קהילה ורווחה במועצה, זכה לקבל את משימת פיתוח המודל למתן שירות משלים, מעבר לשירות הניתן ישירות לילדים באגפי החינוך והרווחה, במועצות האזוריות. מכאן, שאנו נושאים באחריות כפולה; להצליח בפיתוח השירותים למען המשפחות שלנו וכן, לפתח מודל שיהווה דוגמה לכל המועצות האזוריות בארץ.

לשם כך, הוקם "המרכז למשפחות מיוחדות", בראשותה של עו"ס ליאת בן משה, שמטרתו הנגשת זכויות, תמיכה בבני המשפחה, פיתוח קבוצות תמיכה, פיתוח הנהגה הורית, מתן הפוגה ושילוב הילדים ומשפחותיהם בפעילות היישובית ובכל פעילויות המועצה.

הפיילוט יילווה על ידי משרד הרווחה וארגון הג'וינט, הן מקצועית והן בתמיכה כספית, על-ידי ד"ר לילך קריסי. הוא יפעל במשך שלוש שנים ויוטמע לאחר מכן בעבודת הרווחה, באמצעות ליווי של תחום מנהל מוגבלויות והשירות לעבודה קהילתית במשרד הרווחה.

אתי גפן, מנהלת אגף קהילה ורווחה: "אנחנו כמועצה מאמינים בשמירה על כבוד האדם, באשר הוא אדם. בעבר, התאפיין היחס לאנשים עם מוגבלויות בחמלה, והצורך לסייע להם נתפס כמעשה של חסד ושל התנהגות לפנים משורת הדין. כיום, היחס לאנשים עם מוגבלויות מבוסס על מושגים של צדק וזכות וברוח זו אנו פועלים. המרכז זוכה לרוח גבית נפלאה מהנהלת המועצה.

"במקביל, נעשה מאמץ גדול להרחיב את הפעילות החברתית של עמותת 'עלי כותרת' למען הילדים ובכוונתנו לקדם השנה גם את העשייה בתחום 'בתים לחיים' עבור הבוגרים."

באירוע החגיגי, שהתקיים השבוע להשקת המרכז, ראש המועצה, אייל בצר, ברך ואמר: "הקמת המרכז ופתיחת כיתות תקשורת חדשות בתקופה זו, בה אנו נדרשים לקיצוצים תקציביים, מדגישה את החשיבות הרבה שהמועצה רואה בנושא זה. אני בטוח שבאגף קהילה ורווחה ישכילו לבנות מודל, שיהווה דוגמא ומופת לכל הרשויות האזוריות בארץ! בסופו של דבר תהיה לכם ההורים, כתובת ברורה לאורך כל הדרך, ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלכם."

האירוע כובד בנוכחות הורים רבים, נציגי משרד הרווחה, ארגון הג'וינט, מנהלי מחלקות במועצה ועובדים סוציאליים מאגף קהילה ורווחה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חדווה אמונה קופ"ח כללית מאיר צור, ראש מועצה אזורית הערבה התיכונה, אירח את חדווה אמונה, מנהלת כללית מחוז דרום וצוותה הבכיר, רופאים, אחיות ומנהלי סיעוד, במטרה לקדם את איכות שירותי הבריאות וכן הארכת מתן שעות השירות לתושבי
< 1 דק' קריאה
אחרי שנים של התמודדות עם מפגעי פסולת חקלאית חמורים, המועצה האזורית אשכול, מקדמת הקמת מתקן חדשני לייצור חשמל מהגזם החקלאי שבתחומה, בדגש על גזם חממות.  המועצה, יחד עם יו"ר מושב אוהד, רונן כהן שהרים את הכפפה וחברת "אנרטי אינטרנשיונל" חתמו על הסכם להקמת
< 1 דק' קריאה
בקיבוץ יזרעאל מחפשים דרכים משפטיות וכספיות לסייע לגבע להתמודד מול תביעת הענק בנושא הטורבינות. גבע: המגעים טרם הבשילו לכלל מעשים    תביעת הענק בנושא הטורבינות חבר מרכזי בקיבוץ יזרעאל, מהקיבוצים העשירים בתנועה, מסר כי הנהלת הקיבוץ
2 דק' קריאה
מערכות סולאריות על מצופים תוצרת כחול לבן הותקנו לראשונה בישראל בבריכות הדגים של קיבוץ עין הנצי"ב. מדובר בשמונה מערכות סולאריות צפות על גבי מצופים חדשים שפיתחה חברת פלציב שבבעלות עין הנצי"ב. עד כה יובאו מצופים מסוג זה מסין.   הפרויקט שהושלם לאחרונה בהשקעה של כ-23 מיליון ש"ח, כולל 15 מערכות שהוצבו על גגות מבני המשק, ברפתות ובלולים. 
< 1 דק' קריאה
מכונני הקיבוץ המתחדש לקראת סוף המילניום הקודם זכיתי להיות זבוב על הקיר באירוע מכונן שהיה בקיבוץ שפיים: סיעור מוחות של חבורת "קיבוץ עתיד". זו החבורה שיילדה, רעיונית ומעשית, את "הקיבוץ המתחדש". עשיתי הכל כדי לא לחרוג ממעמד הזבוב, כדי שהאנשים ידברו חופשי, כאילו אין עיתונאי בסביבה.  כ-20 מחברי "קיבוץ
3 דק' קריאה

כתבות נוספות

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן