נשות מגידו נגד אלימות מגדרית
יבול שיא
הרפת והחלב
פארק תעסוקה רגמ

פארק התעסוקה רג"מ: רמלה, גזר, חבל מודיעין

2 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

יכלול למעלה מ-2 מיליון מ"ר לתעשייה ומסחר ויספק כ-30,000 מקומות עבודה התכנית להקמת פארק התעסוקה רג"מ, המשותף לרמלה והמועצות האזוריות גזר, חבל מודיעין, אושרה להפקדה בוועדה המחוזית לתכנון ובניה. פארק התעסוקה רג"מ יכלול למעלה מ-2 מיליון מ"ר לתעשייה ומסחר ויספק כ-30,000 מקומות עבודה נוספים לתושבי האזור והסביבה. היקף ההכנסות לרשויות המקומיות מהיטלי השבחה וארנונה יוכל להגיע בתפוסה מרבית לתוספת של מאות מיליוני שקלים בשנה לרשויות הרג"מ.

פארק התעסוקה רמלה גזר חבל מודיעין : אחרי 20 שנה שהיה תקוע בוועדות התכנון והבנייה השונות, בסכסוכי גבולות והמתנה להחלטות משרד הפנים הצליחו ראשי הרשויות – ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ראשת המועצה האזורית גזר, רותם ידלין וראש המועצה האזורית חבל מודיעין שמעון סוסן, להגיע במאמץ משותף, ללא התערבות ממשלתית, להסכם היסטורי על הקמת פארק תעשייה משותף – פארק רג"מ. מהלך זה יביא למקפצה כלכלית אדירה ולפיתוח תעשייה, מקומות עבודה והזדמנויות כלכליות לתושבי האזור כולו.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "אני שמח על שיתוף הפעולה ומברך את חבריי, רותם ידלין ושמעון סוסן על ההבנה שיש לשים לטובת תושבינו את מחלוקות העבר מאחור. עלינו להביט קדימה ולפעול ביחד למען עתיד האזור כולו."

פארק התעסוקה רמלה גזר חבל מודיעין

ראשת המועצה האזורית גזר, רותם ידלין: "אני מאמינה כי שיתוף הפעולה האזורי יביא להזנקת האזור כולו, יאפשר צמיחה כלכלית והפניית משאבים נוספים לחיזוק החינוך, פיתוח מחלפים, תשתיות תחבורה והגדלת ההשקעה לתושב. בחרנו להשקיע מאמץ משותף בפיתוח האזור, ולוותר על מאבקי גבולות המובילים לשיתוק והחמצה."

מחבל מודיעין אומרים כי הם מאמינים שהמודל של אזור תעשייה משותף לכמה רשויות הוא המודל הנכון שיביא לשיתוף פעולה אזורי לרווחת כלל תושבי האזור.

הפארק ייבנה על שטחים של עיריית רמלה והמועצות גזר וחבל מודיעין ויוקם סמוך למפגש הדרכים של כביש 6, כביש 1, כביש 40, כביש 44, כביש 431 ומחלף נשרים. כמו כן, צפויה לקום תחנת רכבת.  בהתאם להסכם 50% יופנו לרמלה, 40% לגזר ו-10% לחבל מודיעין. יצוין, כי בתפוסה מרבית יוכל להגיע לתוספת של מאות מיליוני שקלים בשנה לרשויות.

מועצות אזוריות – כל החדשות כל העדכונים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אברי קוזי, חבר עין הבשור, היה בעברו קיבוצניק ומורה לספורט. בעקבות ניתוח לא מוצלח הוא נעשה נכה – אולם בזכות כוח רצון עז ועיקש – חזר לעמוד על רגליו. זה לא היה קל –
6 דק' קריאה
האם בן שמתגורר עם אימו בחלק האחרון של חיה, הוא הצהרת אהבה שצריכה להעיב או לבטל את אהבתם של שאר הילדים, שעזבו את הבית כדי להקים משפחה? חלקות הנחלה: "את כל מה שיש לי
3 דק' קריאה
כשרענן אדלשטיין מאילניה (סג'רה) היה ילד לכולם היו רפתות עם הזמן אנשים סגרו את המשקים החקלאיים והיום נותר רענן הרפתן האחרון במושב.  "כל יום אני עובד כמו בחור צעיר, לא מתלונן, העבודה רק מחזקת
7 דק' קריאה
רכבת ישראל תוכל להקים מסוף מטענים גדול מצפון למעבר ארז, רק בכפוף להתחשבות בקיבוץ ארז רכבת ישראל תקיים מסוף מטענים : הוועדה המחוזית מחוז דרום,  קיבלה את מרבית ההתנגדויות של קיבוץ ארז, של המועצה
2 דק' קריאה
משרד האוצר גנז את התכנית להקים אשכול כליאה חדש בשטח קיבוץ מגידו אשכול כליאה: כלא מגידו היה אמור לעבור לאשכול החדש  ובאזור הכלא תוכנן להקים מרכז תיירותי גדול, על בסיס הפסיפס העתיק שנמצא שם.
2 דק' קריאה
דילוג לתוכן