נשות מגידו נגד אלימות מגדרית
יבול שיא
הרפת והחלב
פארק תעסוקה רגמ

פארק התעסוקה רג"מ: רמלה, גזר, חבל מודיעין

2 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

יכלול למעלה מ-2 מיליון מ"ר לתעשייה ומסחר ויספק כ-30,000 מקומות עבודה התכנית להקמת פארק התעסוקה רג"מ, המשותף לרמלה והמועצות האזוריות גזר, חבל מודיעין, אושרה להפקדה בוועדה המחוזית לתכנון ובניה. פארק התעסוקה רג"מ יכלול למעלה מ-2 מיליון מ"ר לתעשייה ומסחר ויספק כ-30,000 מקומות עבודה נוספים לתושבי האזור והסביבה. היקף ההכנסות לרשויות המקומיות מהיטלי השבחה וארנונה יוכל להגיע בתפוסה מרבית לתוספת של מאות מיליוני שקלים בשנה לרשויות הרג"מ.

פארק התעסוקה רמלה גזר חבל מודיעין : אחרי 20 שנה שהיה תקוע בוועדות התכנון והבנייה השונות, בסכסוכי גבולות והמתנה להחלטות משרד הפנים הצליחו ראשי הרשויות – ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ראשת המועצה האזורית גזר, רותם ידלין וראש המועצה האזורית חבל מודיעין שמעון סוסן, להגיע במאמץ משותף, ללא התערבות ממשלתית, להסכם היסטורי על הקמת פארק תעשייה משותף – פארק רג"מ. מהלך זה יביא למקפצה כלכלית אדירה ולפיתוח תעשייה, מקומות עבודה והזדמנויות כלכליות לתושבי האזור כולו.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "אני שמח על שיתוף הפעולה ומברך את חבריי, רותם ידלין ושמעון סוסן על ההבנה שיש לשים לטובת תושבינו את מחלוקות העבר מאחור. עלינו להביט קדימה ולפעול ביחד למען עתיד האזור כולו."

פארק התעסוקה רמלה גזר חבל מודיעין

ראשת המועצה האזורית גזר, רותם ידלין: "אני מאמינה כי שיתוף הפעולה האזורי יביא להזנקת האזור כולו, יאפשר צמיחה כלכלית והפניית משאבים נוספים לחיזוק החינוך, פיתוח מחלפים, תשתיות תחבורה והגדלת ההשקעה לתושב. בחרנו להשקיע מאמץ משותף בפיתוח האזור, ולוותר על מאבקי גבולות המובילים לשיתוק והחמצה."

מחבל מודיעין אומרים כי הם מאמינים שהמודל של אזור תעשייה משותף לכמה רשויות הוא המודל הנכון שיביא לשיתוף פעולה אזורי לרווחת כלל תושבי האזור.

הפארק ייבנה על שטחים של עיריית רמלה והמועצות גזר וחבל מודיעין ויוקם סמוך למפגש הדרכים של כביש 6, כביש 1, כביש 40, כביש 44, כביש 431 ומחלף נשרים. כמו כן, צפויה לקום תחנת רכבת.  בהתאם להסכם 50% יופנו לרמלה, 40% לגזר ו-10% לחבל מודיעין. יצוין, כי בתפוסה מרבית יוכל להגיע לתוספת של מאות מיליוני שקלים בשנה לרשויות.

מועצות אזוריות – כל החדשות כל העדכונים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

במסגרת חגיגות 97 שנים לקיבוץ מזרע, מוצגת בחדר האוכל תערוכה בה משתתפים כ-60 יוצרים חברי הקיבוץ, במגוון של תחומי אמנות ויצירה. תערוכה קיבוץ מזרע: בספטמבר 1934 נוסד בקיבוץ מזרע ארגון הציירים והפסלים של הקיבוץ
4 דק' קריאה
עמיעד מערכות מים (AIM:AFS), יצרנית עולמית מובילה של מערכות סינון וטיפול במים, הודיעה על השקתה של מערכת סינון דיסקיות חדשנית; ספין קלין נובה. המוצר החדש מתאפיין במספר פרמטרים המאפשרים ביצועי סינון משופרים, התאמה מירבית
2 דק' קריאה
השבוע נפתחת בגלריה GH – גבעת חביבה לאמנות, תערוכה של סיגלית לנדאו ויותם פרום. סיגלית לנדאו היא אמנית פיסול, מיצב ווידאו. יצירותיה, החל מאמצע שנות ה-90, עוסקות בנרטיבים של החברה הישראלית, תוך שימוש באלגוריות.
2 דק' קריאה
החברים שואלים – המדור משיב שואל חבר: היש מינימום של חברים שצריכים להשתתף באסיפה בקיבוץ, כדי שזו תהיה תקפה? האם בעלי תפקידים מחויבים להשתתף באסיפה? היש קיבוצים שביטלו את האסיפה? הניתן להעביר החלטות לקלפי
2 דק' קריאה
במידה רבה, כחול-לבן היא מפלגת ההתיישבות. כמו שני חבריי לסיעה, גדלתי בהתיישבות העובדת. למדתי בבית ספר חקלאי, עבדתי ברפת, גרתי בכפר. ההתיישבות זורמת בעורקיי. אני מכיר היטב ולעומק את האתגרים הרבים, ובמלאכת הרכבת הממשלה
3 דק' קריאה

כתבות נוספות

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן