you can look here xxx free
indiansexstories
tu dai tai tu.
יבול שיא
הרפת והחלב
נחל האסי צילום ויקפדיה

פשרה במאבק על אסי: רצועה מהנחל בניר דוד תיפתח לציבור

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

פשרה במאבק על אסי: המאבק הממושך והמתוקשר על זכותם של תושבי בית שאן ואחרים ליהנות מנחל האסי  העובר בתחומו של קיבוץ ניר דוד, הסתיים בפשרה שהושגה בין הנהלת הקיבוץ, ראש עיריית בית שאן ז'קי לוי וראש מ.א. עמק המעיינות יורם קרין . על פי ההסכם, תיפתח רצועה מנחל האסי לביקורים של הציבור הרחב, בהרשמה מראש באתר שמיועד לצורך זה, ותחת מגבלות הקורונה. הביקורים ייערכו ללא תשלום ויהיו באחריות "תיירות ניר דוד".

פשרה במאבק על אסי

"אנחנו פועלים לקידום וביצוע תכנית אזורית כוללת של הזרמת 'מי האסי' לבית שאן, תכנית  אשר תצמיח כאן את הדור הבא לערכים של שותפות, וסולידריות אזורית", נאמר בהודעה שפורסמה לאחר השגת ההסכם, "לא ניתן יד למאבקים ואלימות באזור. אנחנו מובילים שותפות ודרך, וכך אנו רוצים לראות גם את ילדינו, חיים בשכנות טובה ובשיתוף מלא. יחד אנחנו מביאים תקווה ובשורה שיתנו מענה אזורי ואפשרויות לפיתוח התיירות לטובת כל תושבי האזור ועם ישראל כולו. אנו מקווים כי הפתרון שהושג יביא להרגעת הרוחות והפסקת האלימות". מנוסח ההודעה לא ברור האם מובילי המאבק מבית שאן היו שותפים לפשרה שהושגה.

ראש העיר ז'קי לוי  וראש המועצה האזורית יורם קרין  סיכמו עוד לפני כן על הקמת מנהלת אזורית לחשיבה אסטרטגית על קידום וטיפוח השטחים הפתוחים באזור ובכלל זה הזרמת האסי לבית שאן ופיתוח נחל חרוד.

נַחַל עָמָל (ידוע גם כנחל האסי) הוא נחל איתן בעמק בית שאן. הנחל נובע מהמעיין עין עמל בגן השלושה (הסחנה) וזורם אל תוך קיבוץ ניר דוד, במתחם המגורים שמשני צידי הנחל. אפיק הנחל נמשך לכיוון מזרח וצפון עד מפגשו עם נחל חרוד בסמוך לגשר הקנטרה.

נחל עמל הוא חלק ממגוון גדול של מעיינות ונחלים הזורמים בעמק המעיינות, בהם נחל חרוד ונחל הקיבוצים.

תגובה אחת

  1. האם כחלק מההסכם תינתן אפשרות גם לחברי הקיבוץ להיכנס לחצרות בתי תושבי בית שאן,
    להדליק מנגלים ולהשחית רכוש?
    אם לא זה נראה כמו איפה ואיפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אם לפני עשור היה ניתן ב-2,000 שקלים לחודש לגור בדירת שני חדרים במושב ולהנות מדירת קרקע עם גינה ופרטיות ואיכות חיים, הרי שכיום ב-2,000 שקלים לא תמצאו אפילו דירת חדר במושב סטנדרטי, שאינו מרוחק יותר מ-30 קילומטרים ממרכזי ערים גדולות.   תשתיות מפותחות, כבישים מהירים, מרכזים מסחריים, כמו גם
4 דק' קריאה
"אנחנו יצרנים של מיצוי נוזלי של קומפוסט שמכיל כמות ומגוון עצומים של חיידקים, פטריות ומיקרואורגניזמים נוספים שהפעילות שלהם היא קריטית לפוריות הקרקע" מכירים את המושג חקלאות מחדשת? שמעתם היכן שהוא על הנושא הזה? אם לא אז
4 דק' קריאה
 לד"ר הני זובידה, מרצה למדע המדינה במכללת עמק יזרעאל, יש מדור בערוץ הכנסת בשם "משכן לילה" שבה הוא מביע את דעתו על נושאים שונים ומראיין אנשים שלדעתו יכולים לתרום לדיון. את המדור על שידוריו ניתן למצוא ביו-טיוב. 
4 דק' קריאה
אלון קשי היה קצין ביטחון בקונסוליה הישראלית בניו יורק, בזמן בו אירעה התקפת הטרור. צילומים ומסמכים מאותו אירוע מטלטל נשמרו אצלו בקופסה שחזרה אתו ארצה. בנו גילה את הקופסה במהלך ניקיונות בית בתקופת הקורונה  ה-11 בספטמבר 2001 נצרב בתודעתנו
4 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן