דעת יחיד
יבול שיא
הרפת והחלב
עיפרונות

רק מפלגת העבודה-גשר

2 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רק מפלגת העבודה-גשר: ב-17 בספטמבר הולכת מדינת ישראל לבחירות, חמישה חודשים בלבד אחרי הבחירות שהתקיימו באביב האחרון.

הוכח שוב בבחירות האחרונות כי מה שחשוב זה גודל הגוש ולכן למי שמאמין בעמדות של מפלגת העבודה, אין שום סיבה להצביע ל"כחול-לבן", מפלגת אווירה שתתפרק במהרה, שמהווה סופרמרקט שכולל קשת דעות אינסופית, כולל אישים מובהקים מימין – צבי האוזר, יועז הנדל ובוגי יעלון. החיבור המרגש שייצר עמיר פרץ עם גשר בהנהגת אורלי לוי-אבקסיס, הוא בדיוק פריצת הדרך עליה מדברים כל השנים בשמאל. חיבור נפלא שמבקיע פתח חשוב מאוד לאוכלוסיות שקשה היה להגיע אליהן קודם לכן.

מי שתוקף את אורלי כימנית, שוגה קשות פעמיים. פעם אחת – להביא אנשי ימין להצביע עבור מפלגת העבודה זה הדבר הכי חשוב! פעם שניה – לפי מה שופטים ימין או שמאל, עמדה לגבי שתי מדינות? אז אורלי בוודאי לא ימין. עמדות חברתיות? אורלי שמאלית יותר מרוב "השמאל". המצע של העבודה-גשר שכולל חינוך חינם מגיל לידה, העלאת שכר המינימום, בנייה ציבורית לשכבות שהיום לא יכולות לחלום על בית ומס עושר, מהווה תעודת זהות סוציאל-דמוקרטית מרשימה וחסרת תקדים.

רק מפלגת העבודה-גשר

בתחום המדיני אף אחד לא יכול להטיף לעמיר פרץ דבר. אדם שביטא עמדות מתונות כראש מועצת שדרות ומחוייב יותר מכל האחרים לקידום הסדרים מדיניים.
מפלגת העבודה שהקימה את המדינה, את מוסדותיה המשמעותיים והיתה המשענת של ההתיישבות כל השנים, חייבת להיות חזקה במיוחד כאשר היא הופכת להיות רלוונטית יותר ויותר לציבורים שאחריהם אנחנו מחזרים שנים ארוכות. מפלגת העבודה הייתה תמיד הבית של ההתיישבות והיא היחידה שמציגה חבר קיבוץ במקום ריאלי (חגי רזניק מרביבים, לשעבר מנכ"ל משרד השיכון במקום השביעי!). לעבודה שביעייה ראשונה מרשימה ביותר: עמיר פרץ, אורלי לוי-אבקסיס, איציק שמולי, מרב מיכאלי, עומר בר לב, רויטל סוויד וחגי רזניק. שביעייה שכוללת שלוש ח"כיות מעולות – אורלי, מרב ורויטל, שר בטחון לשעבר ("מר כיפת ברזל"), עומר בר לב עם עבר ביטחוני מפואר וחברי כנסת חברתיים מהמדרגה הראשונה – שמולי, אורלי, מרב ורויטל.

הנבחרת הנפלאה הזו חייבת, אבל חייבת להיות בכנסת הבאה!

לסיום שתי אמירות חשובות מאוד

  1. אם העבודה-גשר לא עוברת את אחוז החסימה אין מהפך שלטוני. לכן כל מי שחשוב לו שינוי במדינה, חייב להצביע רק עבודה-גשר!
  2. אם העבודה-גשר לא תעבור את אחוז החסימה, מי שיהיה אחראי לכך הם לא מצביעי "העבודה-גשר", אלא אותם מצביעים שיבחרו "להעניש" את העבודה.

מאחל לכולנו בחירה ערכית וחכמה ב 17/9/19

איציק חולבסקי, ראש המועצה האזורית מגידו

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

המשבר הממושך והמתוקשר בין התנועה הקיבוצית ובין תנועת הנוער הכחולות הגיע  לסיומו, לאחר שהתק"צ ותנועות הנוער חתמו על  "מסמך הבנות" שגובש על ידי  צוות גישור שהוקם לצורך יישוב המחלוקות שבין הצדדים. בראש הצוות עמד
3 דק' קריאה
כמה פעמים חשבתן שהגיע הזמן לשינוי, לצאת ממקום הנוחות של המוכר והידוע ולצעוד קדימה לאתגר הבא? כמה פעמים רציתן למנף את עצמכן למקומות חדשים ומרתקים? אם אתן בשלות לבצע צעד משמעותי בחייכן – הצטרפו
3 דק' קריאה

כתבות נוספות

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן