יבול שיא
הרפת והחלב
Screenshot 2023 07 27 114950

איציק שניידר מונה ליו"ר מועצת הצמחים

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

שניידר ימשיך לכהן במקביל כמנכ"ל מועצת החלב

איציק שניידר, מנכ"ל מועצת החלב, מונה היום לתפקיד יושב ראש מועצת הצמחים במקומה של רותי פרום אריכא, מנהלת רשות התכנון שעברה לסמכות המשרד לפיתוח הנגב והגליל. שניידר מונה על ידי שר החקלאות, אבי דיכטר. תפקיד יושב ראש מועצת הצמחים הוא בעצם נציג הממשלה במועצת הצמחים. מינויו של שניידר אושר ע"י הוועדה למינויים לפי חוק החברות הממשלתיות.

לאחר מינויו אמר שניידר: "קיבלתי את בקשת שר החקלאות ומנכ"ל המשרד להתמנות ליו"ר מועצת הצמחים, בנוסף לתפקידי כמנכ"ל מועצת החלב. בישיבת הדירקטוריון הבאה נעדכן הכל במסודר. אני מודה לשר החקלאות ולמנכ"ל ורואה בכך הבעת אמון אישי בי, אך לא פחות מזה הבעת אמון באופן ניהול המועצה והענף שלנו שמהווה דוגמא לכלל ענפי החקלאות."

שניידר, ממושב בית אלעזרי, נשוי ללימור, יוצאת קיבוץ גבעת ברנר ואב לשלושה ילדים. בעבר החזיק בשותפות רפת עם אחיו במושב.

בעבר כיהן איציק שניידר כמנכ"ל אגודות הצאן עזיזה והנוקדים של מגדלי הצאן בישראל. בהמשך כיהן כסמנכ"ל מועצת החלב ואחר כך כיהן כמנכ"ל "חקלאית", הארגון הגדול ביותר של וטרינרים לבקר ולעיזי כבשים ועיזים, הדואג לבריאות עדרי הבקר בישראל ומעניק להם שירותים וטרינריים. במרץ 2020 מונה שניידר לתפקיד מנכ"ל מועצת החלב, במקום מיכל קראוס שפרשה מהתפקיד.

צבי אלון , מנכ"ל מועצת הצמחים בירך את שניידר:

"אנו מתברכים באדם מיומן ומנוסה, בשר מבשרה של ההתיישבות העובדת, שיתרום ללא ספק להמשך פיתוח החקלאות הישראלית, הפעם בתחום ענפי הצומח.
איציק, מי ייתן ונפעל יחד, נעשה ונצליח – ישר כח!!!״

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתחיל בהודעה של דוברות המשטרה – גניבות בקר בשווי של מאות אלפי שקלים. כתב אישום הוגש באמצע ינואר האחרון, בגין עבירות של גניבות בקר וקשירת קשר לביצוע פשע נגד 3 נאשמים, שגנבו עשרות פרות
2 דק' קריאה
משפ' יעקב עדיין ממשיכה ברפת רציתי מאוד לבקר ברפתות השכנות בחבל תענך שהולכות ונעלמות וכך, היה מרגש מאוד לפגוש את זוג המבוגרים – רחל ואליהו יעקב, יחד עם ירמי בנם הצעיר, שהוביל אותי בחום.
7 דק' קריאה
יוחאי קמחי בעין חרוד איחוד קצת לפני המלחמה יצאתי לפגוש איש מיוחד בעין חרוד עם עשייה בלתי פוסקת במשך עשרות שנים, עם דגש על הרפת. כל הפיתוח בענפי החקלאות בקיבוץ עין חרוד איחוד, עבר
6 דק' קריאה
פוסט אחד שהניע אנשים רבים בתקופת המלחמה שנים רבות שאני מלווה את רפתות העוטף במסגרת תפקידיי בענף. במבצעים הביטחוניים המיוחדים, השתדלתי להתנדב ליום-יומיים בחליבות ברפת, שהעובדים שלה פונו בצו צבאי והיא נשארה ללא צוות.
3 דק' קריאה
חודשים רבים של השקעה בקידום המועמדות בכל משקי הקיבוצים וביום שלישי 14.2 התקיימו הבחירות והדרמה הייתה גדולה. בשעות הלילה נספרו הקולות וליאור שמחה נבחר לתפקיד מזכ"ל התנועה הקיבוצית. הוא יחליף בתפקיד את ניר מאיר
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן