יבול שיא
הרפת והחלב
ידיעה ראשונה

״מסכמים שנה בענף הרפת״

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

אתמול נערך סיכום כלכלי מקצועי של שנת 2022, של התארגנות רפת עמק המעיינות, עמק הירדן ורמת הגולן לזכר מריו טינסקי וכתריאל תבורי.

בכנס, שהתקיים בחסות חברת צמח תערובות, הציג עומר לביא, מנכ"ל קבוצת Feed better, את יעדי הקבוצה החדשה.

אשר בראון, מנהל חטיבת המזון לבע"ח, נתן סקירה על החדשנות בענף הרפת ועל המוצרים החדשים של חברת צמח תערובות, ודודי בירן, מנהל אגף בעלי חיים בשה"מ הציג את תוצאות הרפתות ב-2022 בהשוואה בין רפתות העמק וההר.

ליאור שמחה
ליאור שמחה

ליאור שמחה, מנכ"ל התאחדות יצרני החלב שהשתתף בכנס, תיאר את האיומים על ענף החלב בעקבות החלטת האוצר על הורדת מכסים על חלב ניגר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתחיל בהודעה של דוברות המשטרה – גניבות בקר בשווי של מאות אלפי שקלים. כתב אישום הוגש באמצע ינואר האחרון, בגין עבירות של גניבות בקר וקשירת קשר לביצוע פשע נגד 3 נאשמים, שגנבו עשרות פרות
2 דק' קריאה
משפ' יעקב עדיין ממשיכה ברפת רציתי מאוד לבקר ברפתות השכנות בחבל תענך שהולכות ונעלמות וכך, היה מרגש מאוד לפגוש את זוג המבוגרים – רחל ואליהו יעקב, יחד עם ירמי בנם הצעיר, שהוביל אותי בחום.
7 דק' קריאה
יוחאי קמחי בעין חרוד איחוד קצת לפני המלחמה יצאתי לפגוש איש מיוחד בעין חרוד עם עשייה בלתי פוסקת במשך עשרות שנים, עם דגש על הרפת. כל הפיתוח בענפי החקלאות בקיבוץ עין חרוד איחוד, עבר
6 דק' קריאה
פוסט אחד שהניע אנשים רבים בתקופת המלחמה שנים רבות שאני מלווה את רפתות העוטף במסגרת תפקידיי בענף. במבצעים הביטחוניים המיוחדים, השתדלתי להתנדב ליום-יומיים בחליבות ברפת, שהעובדים שלה פונו בצו צבאי והיא נשארה ללא צוות.
3 דק' קריאה
חודשים רבים של השקעה בקידום המועמדות בכל משקי הקיבוצים וביום שלישי 14.2 התקיימו הבחירות והדרמה הייתה גדולה. בשעות הלילה נספרו הקולות וליאור שמחה נבחר לתפקיד מזכ"ל התנועה הקיבוצית. הוא יחליף בתפקיד את ניר מאיר
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן