you can look here xxx free
indiansexstories
tu dai tai tu.
יבול שיא
הרפת והחלב
צפי אופיר דוברת מפלגת כחול לבן

צפי אופיר, בת קיבוץ אילון, דוברת מפלגת כחול-לבן

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שר הביטחון, יו"ר כחול-לבן, רא"ל (מיל') בני גנץ

את צפי אופיר מקיבוץ אילון אי אפשר היה לפספס כבר ברגע הראשון של הקמת מפלגת 'חוסן לישראל', כשהלכה אחרי או לפני רם שפע, והסבירה לו מה צריך לקרות, מתי ואיפה.  

בעולם הפוליטי, היועצים הם בעלי השפעה על עיצוב המציאות וקבלת ההחלטות. הם צריכים להבין את הפוליטיקאים, לנתב אותם למקומות הנכונים ולשמור עליהם.  

צפי היא אדם שניחן בכל אלו, אבל לא בכך טבועה הצלחתה וההתקדמות שעשתה בשנתיים האחרונות, עד למשרת דוברת מפלגת "כחול לבן"והדוברת הפוליטית שלי כיו"ר "כחול לבן". 

לקראת הבחירות שהתקיימו בספטמבר 2019, נבחרה צפי אופיר מבין כלל העוזרים והדוברים, להיות עוזרת לדובר שלי, ומצאה את עצמה חורשת את הארץ בכנסים ובאירועים פוליטיים. אז התגלתה בצוות שלי וגיליתי אני את הכישרון הגדול שלה: פשוט לבצע.  

אין משימה שגדולה עליה ואין זמן לברבורים מיותרים, ובהשאלה לשפה שלנו "לא חוזרים עד שמבצעים". לאחר הכניסה לממשלת האחדות, מונתה צפי להיות דוברת מפלגת "כחול לבן" בשנה המאתגרת ביותר של המפלגה.

צפי הביאה איתה לתפקיד רוח סערה ואנרגיות שהיו נדרשות, וידעה לחבר בין חברי הכנסת, עובדי המפלגה והשטח.

בבחירות האחרונות, גם ברגעים המאתגרים ביותר, היא הייתה הראשונה להתייצב בכל זירה ולדרוש ביצוע מכולם: לחבר את החימוש למטרה בשטח.

ההשפעה של צפי על השקט בניהול הקמפיין, ועל ההחלטות שמתקבלות כעת ב"כחול לבן", משמעותית ביותר, ולעיתים היא זו שעומדת בפרץ כשטעות גדולה עומדת להתרחש, או כשצריך להסיט את הספינה.

אין לי ספק שצפי תמשיך לשעוט קדימה, גם בשנים הבאות, ולצד ההשקעה המחייבת בחיים האישיים, להתקדם לעבר מסלולים של ניהול אנשים ועבודת צוות, דבר שהיא מתמחה בו.  

אני מבקש לברך אתכם על הבחירה בצפי, משום שהיא חרוצה, מקצוענית, שחקנית נשמה, ופצצת אנרגיה שכל צוות היה מתברך בו וכל פוליטיקאי היה רוצה לצידו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עד יומו האחרון חש אריק מחויבות ואחריות אישית לפיתוח וקידום החקלאות, ההתיישבות, ומושב העובדים: מודל חיים מקורי ייחודי בעולם,  המשלב יוזמה פרטית בעבודת האדמה, עם שותפות  בחיי הקהילה ובמערכות התמך של משקי החברים  אריק
2 דק' קריאה
גינת רוגל, ממושב ניר-בנים, חוותה מסע ארוך של טיפולי פוריות מאתגרים, בדרך להגשמת חלומה להיות אמא, אבל דווקא ברגע של שפל היא מצאה כוח בעצמה להתרומם ולראות את חצי הכוס המלאה בחייה. גינת רוגל
6 דק' קריאה
את הקריירה התחילה עינב אליעז כמנהלת מותג אבל לאחר שבנה אלון נולד עם שיתוק מוחין החליטה לעשות שינוי. אלון צמח והיום הוא לומד בבית הספר "אדם ואדמה". היום עינב מלווה בני זוג המעוניינים להביא
7 דק' קריאה
המגזר הכפרי בעולם המערבי נתפס ככזה שעוסק בחקלאות ובעיקר בתוצרת טרייה ואיכותית, בתיירות ובתעשייה. האם יש איטלקי שלא אוהב וגאה בחבל טוסקנה? האם יש צרפתי שלא אוהב וגאה בחבל פרובנס? ברוב מדינות אירופה ובארה"ב
3 דק' קריאה
כנס החק"פים (חברי קיבוץ פשוטים) הראשון יתקיים בחצר כנרת ויארח את מיעוט החברים שאינם מזכ"לים, משנים, סמנכ"לים, מנהלים, יושבי ראש, יועצים ועו"ד. כנס בלי מפורסתמים. דמוקרטיה קיבוצית במיטבה (או מיטבית בקיבוציותה)  כנס חברי הקיבוץ הפשוטים כנס חברי הקיבוץ הפשוטים הראשון, שיתקיים השנה לראשונה בחצר כינרת, יעסוק בשגרת יומם של החברים, במצב הפנימי
2 דק' קריאה
בתי החולים הם מקום פופולרי במיוחד, מזל שיש מי שמוכן לכתוב עליהם מדור מיוחד. הדי בן עמר תורם את גופו למדע  לאחרונה אושפזתי בבית החולים מאיר בכפר סבא.  בעת שאושפזתי שם עלה בדעתי להציע לעדי, עורכת "זמן קיבוץ", לפתוח בשבועון
4 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן