יבול שיא
הרפת והחלב
צפי אופיר דוברת מפלגת כחול לבן

צפי אופיר, בת קיבוץ אילון, דוברת מפלגת כחול-לבן

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

שר הביטחון, יו"ר כחול-לבן, רא"ל (מיל') בני גנץ

את צפי אופיר מקיבוץ אילון אי אפשר היה לפספס כבר ברגע הראשון של הקמת מפלגת 'חוסן לישראל', כשהלכה אחרי או לפני רם שפע, והסבירה לו מה צריך לקרות, מתי ואיפה.  

בעולם הפוליטי, היועצים הם בעלי השפעה על עיצוב המציאות וקבלת ההחלטות. הם צריכים להבין את הפוליטיקאים, לנתב אותם למקומות הנכונים ולשמור עליהם.  

צפי היא אדם שניחן בכל אלו, אבל לא בכך טבועה הצלחתה וההתקדמות שעשתה בשנתיים האחרונות, עד למשרת דוברת מפלגת "כחול לבן"והדוברת הפוליטית שלי כיו"ר "כחול לבן". 

לקראת הבחירות שהתקיימו בספטמבר 2019, נבחרה צפי אופיר מבין כלל העוזרים והדוברים, להיות עוזרת לדובר שלי, ומצאה את עצמה חורשת את הארץ בכנסים ובאירועים פוליטיים. אז התגלתה בצוות שלי וגיליתי אני את הכישרון הגדול שלה: פשוט לבצע.  

אין משימה שגדולה עליה ואין זמן לברבורים מיותרים, ובהשאלה לשפה שלנו "לא חוזרים עד שמבצעים". לאחר הכניסה לממשלת האחדות, מונתה צפי להיות דוברת מפלגת "כחול לבן" בשנה המאתגרת ביותר של המפלגה.

צפי הביאה איתה לתפקיד רוח סערה ואנרגיות שהיו נדרשות, וידעה לחבר בין חברי הכנסת, עובדי המפלגה והשטח.

בבחירות האחרונות, גם ברגעים המאתגרים ביותר, היא הייתה הראשונה להתייצב בכל זירה ולדרוש ביצוע מכולם: לחבר את החימוש למטרה בשטח.

ההשפעה של צפי על השקט בניהול הקמפיין, ועל ההחלטות שמתקבלות כעת ב"כחול לבן", משמעותית ביותר, ולעיתים היא זו שעומדת בפרץ כשטעות גדולה עומדת להתרחש, או כשצריך להסיט את הספינה.

אין לי ספק שצפי תמשיך לשעוט קדימה, גם בשנים הבאות, ולצד ההשקעה המחייבת בחיים האישיים, להתקדם לעבר מסלולים של ניהול אנשים ועבודת צוות, דבר שהיא מתמחה בו.  

אני מבקש לברך אתכם על הבחירה בצפי, משום שהיא חרוצה, מקצוענית, שחקנית נשמה, ופצצת אנרגיה שכל צוות היה מתברך בו וכל פוליטיקאי היה רוצה לצידו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

משרד החקלאות והמשרד להגנת הסביבה יוצאים לפעילות נוספת של איסוף ופינוי פסולת חומרי ההדברה ותכשירים וטרינריים מחקלאים. עד כה נאספו כ-90 טונות של חומרי הדברה ותכשירים חקלאיים ישנים או פגי תוקף אורן לביא, מנכ"ל
בעקבות קמפיין משרד החקלאות ולרגל הכניסה לתוקף של חוק סימון ארץ מקור גם במכירה מקוונת: 85% מהציבור מעדיף לרכוש תוצרת חקלאית מקומית. תוצאות הסקר שנערך על רקע המלחמה ניתן ללמוד כי החשיבות של חקלאות
במסגרת התוכנית, נבחרו בהליך תחרותי 9 זכיינים המשלבים תאגידים ישראלים וזרים, משקיעים, אשכולות אזוריים ועמותות בכל רחבי הפריפריה ויפעילו את מרכזי החדשנות, במטרה לעודד הנבטה וצמיחה של סטארטאפים חדשים עם חיבוריות אזורית חזקה ולקדם
3 דק' קריאה
על פי נתוני ארגון הגפן והיין הבינלאומי -OIV (International Organization of Vine and Wine)  שפורסמו בנובמבר האחרון, היקף ייצור היין העולמי בשנת 2023 צפוי להיות הנמוך ביותר ב-60 השנים האחרונות. זאת בשל פגיעה שנגרמה
2 דק' קריאה
המלחמה בעזה והעימות הצבאי בצפון, יצרו בקרב משקים חקלאיים ועסקים קטנים נוספים אתגרים וקשיים כלכליים – תזרימיים. השומר החדש ו- SparkIL יוצאים במיזם חדש שיספק להם אפשרות לקבלת הלוואת חירום של עד 100,000 ₪
2 דק' קריאה
מפקחי השירותים להגנת הצומח ולביקורת במשרד החקלאות בנתב"ג תפסו בתוך 48 שעות אלפי חלזונות במשקל של כ-5 ק"ג. החלזונות משמשים, ככל הנראה, למאכל במזרח, והם נתפסו תוך 48 שעות אצל שתי עובדות זרות שחזרו
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן