you can look here xxx free
indiansexstories
tu dai tai tu.
יבול שיא
הרפת והחלב
אלעד שמיר המרכז לחדשנות בעמק

אלעד שמיר, קיבוץ יפעת, מנכ"ל "מרכז כנרת לחדשנות kIC"

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קלמן קאופמן, מבכירי ההייטק בישראל, יו"ר "מרכז כנרת לחדשנות KIC"

לפני כשלוש שנים התמנה אלעד שמיר לתפקיד מנכ״ל "מרכז כנרת לחדשנות KIC". מטרת המרכז היא פיתוח האזור בדרכים חדשניות בתחום הכלכלי, החברתי והאקדמי.

המרכז לחדשנות הוא שותפות בין "צמח מפעלים" שבבעלות עשרות קיבוצים, לבין "המכללה האקדמית כנרת", קק"ל, המועצה האזורית עמק הירדן ובית החולים פורייה.

 ראינו בו צעיר אנרגטי עם הרבה מוטיבציה ואיכות אנושית, מעט ידענו אז על היכולות העצומות של מנהיגות ויצירתיות הטמונות בו. סוד העניין הוא בשילוב הכוחות האזוריים כדי לקבל מכפילי כוח, תוך כדי מיתוג מאפייני האזור סביב חקלאות מודרנית ומבוססת ידע. 

אלעד הצליח לגשר בין השותפים ולחבר את המרכיבים השונים של המרכז זה לזה. במסגרת הקשר עם מפעלי התעשייה האזוריים, יזם אלעד פורום לדו שיח ושיתוף פעולה בין עשרות מפעלים, שמהווה מנוע לשינוי והתחדשות. 

כמו כן הוא הרחיב את הקשר עם מפעלים וחברות רבות עוצמה בחו״ל, אשר המרכז לחדשנות הוא הגורם המקשר עבורם עם החקלאות המתקדמת בישראל והם עתידים להקים מרכזי פיתוח בישראל. 

במסגרת הפעילות לבניית מערכת יזמית אזורית, המרכז פועל להקמת קרן השקעות בין לאומית למשיכת הון פיננסי לכלל החקלאות המתקדמת בישראל ולאזור הגליל בפרט. 

בהיבט החינוכי הקים אלעד, יחד עם מכללת "כנרת", מכון לחדשנות, בו משתתפים ולומדים עובדים ממפעלי האזור, סטודנטים מהמכללה, תלמידי תיכון ותלמידים מחו״ל. 

תחת הנהגתו הקים המרכז מאיץ טכנולוגי בו מוכשרות עשרות חברות הזנק, רובן של תושבי האזור. בצד המאיץ פועלת מיקרו קרן השקעות לעידוד מיזמים חדשים.  

בימים אלה פועל המרכז לבניית מרכז תעשיה ומחקר, אלעד הוא החולייה המובילה בפרויקט שבו מעבדות טכנולוגיות של בית הספר להנדסה ישתלבו בבניין אחד עם חברות הייטק מן הארץ ומחו״ל.  

אלעד השכיל לגייס ולהשביח צוות מעולה רב תכליתי ומוכשר והמרכז משמש היום מודל לחיקוי לאזורים רבים בארץ וגם לחו״ל.                

יכולותיו של אלעד מתאימות באופן מושלם למה שנדרש ממנכ״ל: יכולת אינטגרציה ויזמות, סולם ערכים שכולל כבוד הדדי, הכלה ואהבת הארץ, כל אלה הופכות אותו למנהיג אמיתיאחד ממנהיגיי המחר – הדור המוביל שבדרך. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עד יומו האחרון חש אריק מחויבות ואחריות אישית לפיתוח וקידום החקלאות, ההתיישבות, ומושב העובדים: מודל חיים מקורי ייחודי בעולם,  המשלב יוזמה פרטית בעבודת האדמה, עם שותפות  בחיי הקהילה ובמערכות התמך של משקי החברים  אריק
2 דק' קריאה
גינת רוגל, ממושב ניר-בנים, חוותה מסע ארוך של טיפולי פוריות מאתגרים, בדרך להגשמת חלומה להיות אמא, אבל דווקא ברגע של שפל היא מצאה כוח בעצמה להתרומם ולראות את חצי הכוס המלאה בחייה. גינת רוגל
6 דק' קריאה
את הקריירה התחילה עינב אליעז כמנהלת מותג אבל לאחר שבנה אלון נולד עם שיתוק מוחין החליטה לעשות שינוי. אלון צמח והיום הוא לומד בבית הספר "אדם ואדמה". היום עינב מלווה בני זוג המעוניינים להביא
7 דק' קריאה
המגזר הכפרי בעולם המערבי נתפס ככזה שעוסק בחקלאות ובעיקר בתוצרת טרייה ואיכותית, בתיירות ובתעשייה. האם יש איטלקי שלא אוהב וגאה בחבל טוסקנה? האם יש צרפתי שלא אוהב וגאה בחבל פרובנס? ברוב מדינות אירופה ובארה"ב
3 דק' קריאה
כנס החק"פים (חברי קיבוץ פשוטים) הראשון יתקיים בחצר כנרת ויארח את מיעוט החברים שאינם מזכ"לים, משנים, סמנכ"לים, מנהלים, יושבי ראש, יועצים ועו"ד. כנס בלי מפורסתמים. דמוקרטיה קיבוצית במיטבה (או מיטבית בקיבוציותה)  כנס חברי הקיבוץ הפשוטים כנס חברי הקיבוץ הפשוטים הראשון, שיתקיים השנה לראשונה בחצר כינרת, יעסוק בשגרת יומם של החברים, במצב הפנימי
2 דק' קריאה
בתי החולים הם מקום פופולרי במיוחד, מזל שיש מי שמוכן לכתוב עליהם מדור מיוחד. הדי בן עמר תורם את גופו למדע  לאחרונה אושפזתי בבית החולים מאיר בכפר סבא.  בעת שאושפזתי שם עלה בדעתי להציע לעדי, עורכת "זמן קיבוץ", לפתוח בשבועון
4 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן