יבול שיא
הרפת והחלב
חברת מור טל חקירות

חברת מור-טל חקירות, שירותי מודיעין עסקי וחקירות עסקיות כלכליות

2 דק' קריאה

שיתוף:

שירותי מודיעין עסקי וחקירות עסקיות כלכליות – במשך עשרות שנים בסביבה הקיבוצית העסקית

חברת מור – טל חקירות

חברת מור טל חקירות, החברה הוקמה בשנות השמונים ע"י מנהלה – יעקב (קובי) רווח, שהינו מבין החוקרים הפרטיים הותיקים בישראל.

מראשית דרכה, חברת מור טל חקירות מבצעת שירותי חקירות עסקיות – כלכליות עבור המגזר הקיבוצי העסקי ומתוך רגישות ושימת לב מתמדת לאספקטים המיוחדים המאפיינים את הסביבה הקיבוצית: אספקטים עסקיים, מקצועיים, חברתיים – בינאישיים ועוד.

קובי רווח הינו מרצה במגוון פורומים, בהם רשמיים (כגון כנסים שנתיים של ענפי מקצועות שונים, קורסים להכשרת חוקרים פרטיים – מטעם לשכת החוקרים הפרטיים בישראל בשיתוף עם מוסדות הלימוד "דיפלומה" ו"האוניברסיטה הפתוחה").

וכן פורומים מקצועיים ועסקיים נוספים שנערכים באופן שוטף בשילוב הרצאותיו של קובי רווח יחד עם בעלי מקצועות רלוונטיים נוספים.

שירותי חקירות במגוון נושאים

החברה מספקת שירותי חקירות במגוון נושאים עסקיים, עבור בעלי תפקידים בקיבוצים ובגופים המנהלים, לרבות: מבקרי הפנים, סמנכ"לי כספים בחברות וישויות משפטיות אחרות, גזברים, מנהלי קהילות, יועצים משפטים ובאי כוח ועוד.

חוקרי החברה בעלי תעודות מתאימות מטעם משרד המשפטים וכן בעלי רקע בתחומים אקדמיים נוספים, כגון: ראיית חשבון, ביקורת פנים (כתואר שני), עריכת דין, כלכלה ומנהל עסקים.

יצוין, כי לצד הסטנדרט הגבוה בביצוע החקירות – תמחורן הינו כדאי בהחלט מבחינה עסקית וכלכלית.
זאת, במיוחד בהיבט של "עלות מול תועלת" עבור הלקוח מזמין החקירה, המפיק תועלת עסקית וכלכלית רבה מדו"חות החקירה וממצאיהן.

עיקר תחומי הפעילות בחברת "מור – טל חקירות"

חקירת יכולת (כלכלית)

לאחר קבלת פסק דין כספי אודות הנתבע (הגורם החייב). לעתים קיים צורך לבצע חקירות מסוג זה עוד בשלב שלפני הגשת התביעה – הן ע"מ לברר כדאיות ההשקעה בעלויות התביעה, בהקבלה ליכולת או פוטנציאל הגבייה מהחייב בהמשך והן על מנת למנוע מצב בו כתגובה להגשת התביעה ע"י הנושה – החייב יבריח רכוש וכספים לידי צד ג' (למשל ע"י רישום פיקטיבי של הנכסים על שם מישהו אחר).

חקירות נאותות עסקית

בחקירות אלה, המתבצעות פעמים רבות "במהלך העסקים השגרתי" כבדיקה מקדימה לעסקה העומדת על הפרק או למתן אשראי, יושם דגש על בדיקת איתנותו, יכולתו הכספית הריאלית ואמינותו העסקית של הגורם הנבדק.

זאת, גם בהתייחס לעברו העסקי והאישי, חובות שצבר, תביעות והליכי גבייה המתנהלים נגדו, קשר ישיר ועקיף לישויות משפטיות נוספות ועוד.

חקירות הנוגעות לביקורת חקירתית

(בשיתוף פעולה מול גורמים מטפלים נוספים מטעם הגורם הקיבוצי, כגון משרדי רו"ח), מקום שיש צורך בבדיקות בדבר ביצוע עבירת מרמה ע"י עובדי התאגיד, ספקיו וכיוצ"ב.
למשל, חקירה לבדיקת "עושר לא מוסבר" וכן חקירות נלוות בעלות זיקה לנושאים אלו.


טל' סניף מרכז: 09-9555003
טל' סניף צפון: 04-8215050
נייד – מנהל החברה, קובי רווח: 050-2828990
לאתר החברה לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

משפחת פרחן כבר חוותה שני פינויים – מחבל ימית ומגוש קטיף * קרן פרחן מדמוני, מכוכב מיכאל, מעלה את זיכרונותיה כילדה בימית וכנערה באלי סיני * היא מספרת איך הצליחה להתגבר על קשיי חייה
11 דק' קריאה
בשני טקסים מרגשים, הוקירה המכללה הטכנולוגית באר שבע, המציינת בימים אלה את שנת ה-70 להקמתה, את 140 הסטודנטים והסטודנטיות המצטיינים שלה לשנת הלימודים התשפ"ג. כ-36 אחוז ממקבלי תעודות ההצטיינות במכללה (51) היו סטודנטיות, המהוות
2 דק' קריאה
עולמה של שרה, ממקימי קיבוץ בעמק הירדן, שעלתה לארץ בעקבות האהבה, מלא בסתירות. היא נישאת לדויד החלוץ השרירי, אך לא שוררת ביניהם אהבה; היא הופכת לגננת הראשונה של התנועה הקיבוצית אך עושה זאת כדי
4 דק' קריאה
ציורים המוקדשים לזוגיות בין הוריה, אם בת קיבוץ ואב נוצרי שערק מהצבא הגרמני, וציוריהם של ציירי הקיבוצים שהעלו על נס את עבודת האדמה, עמל הכפיים והווי החיים הקולקטיבי משולבים ביצירותיה של זהר טל ענבר,
3 דק' קריאה
הדי בן עמר, כמו אשת לוט, חייב לעשות מה שאסור. איך זה קשור לתחתי החבית ולבורסה? למחבר "אבא עשיר, אבא עני" הפתרונים  כשראיתי את נפתלי מנדלוביץ' מחייך בפעם הראשונה, ידעתי שלפני אדם מצליח.  העניין
4 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן