you can look here xxx free
indiansexstories
tu dai tai tu.
יבול שיא
הרפת והחלב
חברת מור טל חקירות

חברת מור-טל חקירות, שירותי מודיעין עסקי וחקירות עסקיות כלכליות

2 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שירותי מודיעין עסקי וחקירות עסקיות כלכליות – במשך עשרות שנים בסביבה הקיבוצית העסקית

חברת מור – טל חקירות

חברת מור טל חקירות, החברה הוקמה בשנות השמונים ע"י מנהלה – יעקב (קובי) רווח, שהינו מבין החוקרים הפרטיים הותיקים בישראל.

מראשית דרכה, חברת מור טל חקירות מבצעת שירותי חקירות עסקיות – כלכליות עבור המגזר הקיבוצי העסקי ומתוך רגישות ושימת לב מתמדת לאספקטים המיוחדים המאפיינים את הסביבה הקיבוצית: אספקטים עסקיים, מקצועיים, חברתיים – בינאישיים ועוד.

קובי רווח הינו מרצה במגוון פורומים, בהם רשמיים (כגון כנסים שנתיים של ענפי מקצועות שונים, קורסים להכשרת חוקרים פרטיים – מטעם לשכת החוקרים הפרטיים בישראל בשיתוף עם מוסדות הלימוד "דיפלומה" ו"האוניברסיטה הפתוחה").

וכן פורומים מקצועיים ועסקיים נוספים שנערכים באופן שוטף בשילוב הרצאותיו של קובי רווח יחד עם בעלי מקצועות רלוונטיים נוספים.   

החברה מספקת שירותי חקירות במגוון נושאים עסקיים, עבור בעלי תפקידים בקיבוצים ובגופים המנהלים, לרבות: מבקרי הפנים, סמנכ"לי כספים בחברות וישויות משפטיות אחרות, גזברים, מנהלי קהילות, יועצים משפטים ובאי כוח ועוד.

חוקרי החברה בעלי תעודות מתאימות מטעם משרד המשפטים וכן בעלי רקע בתחומים אקדמיים נוספים, כגון: ראיית חשבון, ביקורת פנים (כתואר שני), עריכת דין, כלכלה ומנהל עסקים.

יצוין, כי לצד הסטנדרט הגבוה בביצוע החקירות – תמחורן הינו כדאי בהחלט מבחינה עסקית וכלכלית.
זאת, במיוחד בהיבט של "עלות מול תועלת" עבור הלקוח מזמין החקירה, המפיק תועלת עסקית וכלכלית רבה מדו"חות החקירה וממצאיהן.

עיקר תחומי הפעילות בחברת "מור – טל חקירות"

חקירת יכולת (כלכלית)

לאחר קבלת פסק דין כספי אודות הנתבע (הגורם החייב). לעתים קיים צורך לבצע חקירות מסוג זה עוד בשלב שלפני הגשת התביעה – הן ע"מ לברר כדאיות ההשקעה בעלויות התביעה, בהקבלה ליכולת או פוטנציאל הגבייה מהחייב בהמשך והן על מנת למנוע מצב בו כתגובה להגשת התביעה ע"י הנושה – החייב יבריח רכוש וכספים לידי צד ג' (למשל ע"י רישום פיקטיבי של הנכסים על שם מישהו אחר).

חקירות נאותות עסקית

בחקירות אלה, המתבצעות פעמים רבות "במהלך העסקים השגרתי" כבדיקה מקדימה לעסקה העומדת על הפרק או למתן אשראי, יושם דגש על בדיקת איתנותו, יכולתו הכספית הריאלית ואמינותו העסקית של הגורם הנבדק.
זאת, גם בהתייחס לעברו העסקי והאישי, חובות שצבר, תביעות והליכי גבייה המתנהלים נגדו, קשר ישיר ועקיף לישויות משפטיות נוספות ועוד.

חקירות הנוגעות לביקורת חקירתית

(בשיתוף פעולה מול גורמים מטפלים נוספים מטעם הגורם הקיבוצי, כגון משרדי רו"ח), מקום שיש צורך בבדיקות בדבר ביצוע עבירת מרמה ע"י עובדי התאגיד, ספקיו וכיוצ"ב.
למשל, חקירה לבדיקת "עושר לא מוסבר" וכן חקירות נלוות בעלות זיקה לנושאים אלו.

פרטי קשר עם חברת "מור-טל חקירות" ומנהל החברה קובי רווח:
טל' סניף מרכז: 09-9555003
טל' סניף צפון: 04-8215050
נייד – מנהל החברה, קובי רווח: 050-2828990
כתובת דוא"ל: office@mor-tal.co.il

הנכם מוזמנים להתקשר לשיחת ייעוץ ובדיקת אפשרות לשיתוף פעולה עתידי.   

לאתר החברה לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ליאור דורי, אמא אלופה אבל לא רק, מבית השיטה, חלתה בסרטן השד ואז התברר שהיא גם נשאית של גן האחראי על סרטן השד והשחלות. היא נאלצה לקבל החלטות קשות אך אחת ההחלטות הקלות יותר הייתה לא להסתיר דבר  היא נראית כל כך סקסית,
4 דק' קריאה
קבוצת הכדורמים האזורית שבסיסה ברמת יוחנן, זכתה בגביע רביעי ברציפות לאחר ניצחון 12:8 בגמר. יובל קלרפלד מעין המפרץ הבקיע שלושה שערים הפועל "פלרם" גוש זבולון, קבוצת הכדורמים האזורית שבסיסה ברמת יוחנן, זכתה בגביע רביעי ברציפות לאחר ניצחון 12:8(6:2 במחצית) בגמר על אס"א תל אביב במשחק שנערך בשבת במכון וינגייט.  יובל קלרפלד (עין
2 דק' קריאה
נורית קצירי (77) שהייתה שנים רבות מנהלת האירוח הכפרי בשער הגולן, הוזמנה להרצות ב"שבוע ישראל" בגרמניה. הילדה שנולדה לזוג הורים שהצליחו למלט את עצמם משם רגע לפני המלחמה ודיברו ביניהם רק גרמנית, סיפרה לגרמנים על החיים בישראל, וגם על לינה משותפת בצל המלחמה  נורית נולדה במושב גני עם שליד הוד השרון, בת בכורה להורים שעלו לארץ רגע לפני
2 דק' קריאה
כותב המאמר: עו"ד חגי מירום (חבר כנסת לשעבר)  החלופה הקניינית שנים רבות חלפו מאז אישרה מועצת מקרקעי ישראל ולאחר מכן בית המשפט הגבוה לצדק את ההחלטות המכונות "חלופת האגודה".  בקליפת אגוז אפשר להסביר את
2 דק' קריאה
מזכ"לית תנועת הקיבוץ הדתי שרה עברון תומכת במתווה הגיור שמוביל משרד הדתות בראשותו של השר מתן כהנא: "הזדמנות שאסור לנו להחמיץ" "סוגיית הגיור היא אחת מסוגיות הליבה של הזהות היהודית בארץ ישראל ושל המשכיות העם היהודי", כך פותחת עברון את מכתב
< 1 דק' קריאה

כתבות נוספות

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן