יבול שיא
הרפת והחלב
Screenshot 2023 06 13 130457

כבר נבחר 

2 דק' קריאה

שיתוף:

נתי לרנר מרבדים נבחר לראשות המועצה האזורית יואב 

בזמן שמאות מתמודדים נמצאים במתח לקראת הבחירות לראשות המועצות האזוריות שיתקיימו בסוף אוקטובר הקרוב, במועצה האזורית יואב כבר נבחר ראש מועצה לקדנציה הקרובה. הבחירות לראשות המועצה הוקדמו בעקבות בחירתה של ראשת המועצה ד"ר מטי צרפתי הרכבי לכנסת בסיעת יש עתיד, ובבחירות שהוקדמו נבחר נתי לרנר מקיבוץ רבדים.  

נתי לרנר (55) מתגורר ברבדים, נשוי לשרית, ואב לשלושה: ים, הראל ושירה. ב- 30 השנים האחרונות כיהן בשורה של תפקידי ניהול בשלטון המקומי, בעיריות חולון, בת ים וראשון לציון. הוא בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב. 

בשבוע שעבר התכנסה מליאת מועצה אזורית יואב לישיבתה החגיגית הראשונה בקדנציה של ראש המועצה הנבחר נתי לרנר, וכלל חבריה חתמו על הצהרת האמונים כפי שמתחייב בחוק: "אני מתחייב לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותי במועצה". 

במהלך הישיבה החגיגית התקיים טקס הוקרה לחברי המליאה היוצאת וחולקו תעודות הוקרה על ידי ראש המועצה נתי לרנר. פרידה מיוחדת נערכה מעופר סלע, משדה יואב, שכיהן כממלא ראש המועצה במהלך החודשים האחרונים, לאחר היבחרה של ד"ר מטי צרפתי הרכבי לכנסת והתמודד בבחירות לראשות המועצה. סלע כיהן בהתנדבות במשך 32 שנים בשלל תפקידים כממלא מקום, סגן וחבר מליאה. ראש המועצה נתי לרנר הודה לכל אחת ואחד מחבריי המליאה היוצאת, שחלקם ממשיכים גם במליאה זו, על שירות מסור וערכי למען תושבי יואב – שירות שבא מאהבה לתושבים, לקהילות, לערכים שמלווים את כל הנוכחים, ונותנים את האנרגיה לכהן כנציגי ונבחרי ציבור. 

ראש המועצה הודה באופן מיוחד לחברת הכנסת ד"ר מטי צרפתי הרכבי על למעלה מעשור בו הובילה את המועצה, על שלל אתגריה, להישגים בכל תחומי העשייה למען התושבים והקהילה. 

"לאחר שנים רבות בעשייה ציבורית מוניציפאלית כעובד ציבור ומנהל" ציין לרנר, "אני נרגש לפתוח דף חדש והפעם בכובעי החדש כנבחר ציבור. כמי שהיה במשך שנים רבות בצד הביצועי של העשייה המוניציפאלית ציבורית אני רוצה להביע את הערכתי הרבה לנבחרת עובדי המועצה. לאורך כל התקופה האחרונה, וביתר שאת בימים האחרונים, נחשפתי לארגון שהוא בית ומשפחה. אני שמח שאת הבית הזה מלווים עובדות ועובדים מסורים, אשר רואים לנגד עיניהם את טובת הציבור והקהילה".   

בתום דברי הברכה ציין ראש המועצה כי: "כעת חובת ההוכחה עליי, עלינו. הפיקדון שהופקד בידינו בעל ערך רב. האחריות שלנו כנבחרי ציבור היא לשמר את המרחב הכפרי, האופי הקהילתי, החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, הדאגה לוותיק וכל אותם ערכים עליהם גדלנו והתחנכו. אך אל לנו לשקוט על השמרים. אנחנו כאן כי אנחנו רוצים להוביל, לשפר ולקדם את כל תחומי העשייה כאן במועצה, ואנו נעשה זאת בשילוב ידיים, במקצועיות ובנחישות יחד עם כל הכוחות במועצה למען עתיד הקהילה, עתיד ילדינו למען כלל תושבי המועצה". 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*תמונה ראשית: תושבי ותושבות עמק חפר מבשלים לחיילים בחמל בית הספר עמק חפר ברופין. צילום: דוברות עמק חפר ניר מפלוגת שריון בצפון הגיע להודות למתנדבות ולמתנדבים הרבים בעמק חפר, שמבשלים באהבה בין 1,000 ל-1,500
< 1 דק' קריאה
שלושה גופים גדולים אזרחיים מארגנים את ההתנדבות בחקלאות – השומר החדש, לקט ישראל והאחים למשק * עדי שוח ירדה לעין בשור – הצטרפה למתנדבים בקטיף עגבניות שרי וחזרה מבסוטה * רוצו לעזור לחקלאים, זה
5 דק' קריאה
הגולשת שרון קנטור (אביחיל) תדע בחודשים הקרובים האם תייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בפריז  הגולשת שרון קנטור (20) גדלה במושב אביחיל, וגרה בו גם בימינו, ובחודשים הקרובים היא תתמודד על הכרטיס למשחקים האולימפיים בפריז
3 דק' קריאה
"המערבל של הלב" שמאיים לנגוס בכל חלקת הגיון טובה  שמעתי פעם הרצאה על כך שבכל זמן נתון, יכול אדם יכול לחוות רגש אחד בלבד. זאת אומרת הוא לא יכול להיות שמח ועצוב באותו שבריר
3 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן