יבול שיא
הרפת והחלב
מיה ונטורה חורי המועצה האזורית עמק הירדן

מיה ונטורה-חורי, 35, קיבוץ אשדות יעקב מאוחד מנכ"לית המועצה האזורית עמק הירדן

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

מיה, מנכ"לית המועצה האזורית עמק הירדן, ליוותה את ראש המועצה במערכת הבחירות ולאחריה שימשה כעוזרת ראש המועצה במשך שלוש שנים נוספות.

מינויה למנכ"לית המועצה היה בבחינת היסטוריה קטנה, בהיותה האישה הראשונה שמכהנת בתפקיד.

מאז כניסתה לתפקיד הובילה מהלך במסגרתו תופסות נשים שורת תפקידים בכירים: מנהלת כספים, מהנדסת, מנהלת אגף קהילה, מנהלת משאבי אנוש, מנהלת מחלקת התרבות ועוד.

מיה מביאה לתפקיד את החזון שלה ליצירת תהליכים סדורים בכל פעילות המועצה: הכנת תוכניות עבודה שנתיות תלויות תקציב, שינוי מבנה ארגוני תומך מטרות, בניית מערכת מוסדרת להערכת עובדים וקידומם ועוד. 

במקביל מיה שותפה מרכזית לתהליך האסטרטגי שהובלנו במועצה, במסגרתו גובש חזון חדש תחת הכותרת "מועצה של תושבים במקום מועצה של יישובים".

בהיותה "אישה של אנשים" מיה לקחה על עצמה את ההובלה והתחזוקה של קשר יום יומי עם תורמים פוטנציאליים, קשר בזכותו הצלחנו להקים בעמק הירדן מרכז של עמותת "יוניסטרים" ליזמות בני נוער.

המרכז שהוקם בתיכון האזורי בית-ירח כבר זכה בפרס הראשון בתחרות היזמות השנתית חודשים אחדים לאחר הקמתו.

במסגרת שלל פעילויותיה חשוב להזכיר כאן גם את הובלת ציון חודש הגאווה (לראשונה בהיסטוריה הארוכה של העמק), מה שכבר הפך למסורת מבורכת ולצידו פרויקטים נוספים כמו 'חודש המודעות לסרטן השד', ציון 'יום האישה הבינלאומי' ועוד. 

לאחר למעלה מחמש שנות עבודה משותפת, אין לי ספק שמיה תגיע בהמשך הדרך לתפקידים בכירים נוספים, אם במגזר הפרטי ואם במגזר הציבורי.

היא משמשת כמודל לאנשים ובעיקר לנשים צעירות באזור ומוכיחה שביכולתן להשתלב בתפקידים בכירים ביישובים השונים ובמרחב הציבורי כולו."

מיה ונטורה-חורי, מנכ"לית המועצה האזורית עמק הירדן | צילום: ארז ביטון

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתחיל בהודעה של דוברות המשטרה – גניבות בקר בשווי של מאות אלפי שקלים. כתב אישום הוגש באמצע ינואר האחרון, בגין עבירות של גניבות בקר וקשירת קשר לביצוע פשע נגד 3 נאשמים, שגנבו עשרות פרות
2 דק' קריאה
משפ' יעקב עדיין ממשיכה ברפת רציתי מאוד לבקר ברפתות השכנות בחבל תענך שהולכות ונעלמות וכך, היה מרגש מאוד לפגוש את זוג המבוגרים – רחל ואליהו יעקב, יחד עם ירמי בנם הצעיר, שהוביל אותי בחום.
7 דק' קריאה
יוחאי קמחי בעין חרוד איחוד קצת לפני המלחמה יצאתי לפגוש איש מיוחד בעין חרוד עם עשייה בלתי פוסקת במשך עשרות שנים, עם דגש על הרפת. כל הפיתוח בענפי החקלאות בקיבוץ עין חרוד איחוד, עבר
6 דק' קריאה
פוסט אחד שהניע אנשים רבים בתקופת המלחמה שנים רבות שאני מלווה את רפתות העוטף במסגרת תפקידיי בענף. במבצעים הביטחוניים המיוחדים, השתדלתי להתנדב ליום-יומיים בחליבות ברפת, שהעובדים שלה פונו בצו צבאי והיא נשארה ללא צוות.
3 דק' קריאה
חודשים רבים של השקעה בקידום המועמדות בכל משקי הקיבוצים וביום שלישי 14.2 התקיימו הבחירות והדרמה הייתה גדולה. בשעות הלילה נספרו הקולות וליאור שמחה נבחר לתפקיד מזכ"ל התנועה הקיבוצית. הוא יחליף בתפקיד את ניר מאיר
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן