you can look here xxx free
indiansexstories
tu dai tai tu.
יבול שיא
הרפת והחלב
דקלה רוזנשטיין מפעם עמק יזרעאל

דקלה רוזנשטיין שלומי, 40, קיבוץ מזרע, מנהלת "מפעם עמק יזרעאל"

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אלה אילת, לשעבר מנהלת "מפעם עמק יזרעאל"

אלה: "דקלה הייתה סגניתי במשך כעשור, והייתה לי שותפה מקצועית וחברה נאמנה לדרך הארוכה שעשינו. "מפעם" מטפל בכ-60 רשויות מקומיות בצפון בכל תחומי עיסוקן, מלווה מקרוב את ראשי הרשויות והבכירים ברשויות שנבחרו לקבל ליווי על פי החלטת הממשלה, מפעיל יועצים ארגוניים ומרצים ומפתח תורות מקצועיות בתחומים שונים בשלטון המקומי.

זכיתי באשת מקצוע מהשורה הראשונה, מסורה לעבודה, מתלהבת ונחושה להצליח ולשפר את פני השלטון המקומי.

דקלה לא נרתעה מעבודה קשה, שהייתה כרוכה בנסיעות בכל הארץ, בפגישות עבודה ארוכות, בהכנה יסודית של חומרים ובלמידה גם אחרי שעות העבודה.

ככל שלמדה יותר, כך התלהבה יותר. היא ראתה שליחות אמיתית בהשבחת ההון האנושי ברשויות וביצועיהן.

אחד הנושאים המרכזיים שבהן התבלטה דקלה הוא התחום הדיגיטלי (עוד לפני הקורונה). בקיאותה הרבה בנושא הזה הביאה אותנו להעמיד אותו במרכז העשייה שלנו ולתרגם זאת לשיפור השירות ברשויות, לא רק בצפון אלא בכל הארץ.

לא רק אני כמנהלת שלה אלא גם הממונים עלינו במשרד הפנים נחשפו ליכולותיה, ודקלה הפכה לגורם מרכזי המשפיע ומכוון את הפעילות בתחום הדיגיטלי.

תפיסתה הייחודית את התחום והאופן בו יש להטמיע את הכלים הדיגיטליים, לטובת שיפור השירות לתושבים, הביאו לקידום תכניות ומיזמים ייחודיים, בהם המיזם הלאומי 265 לשיתוף בידע בין רשויות מקומיות, מיזם שהבניה שלו הייתה חדשנית ומורכבת, ודרשה הרתמות של שותפים רבים, יצירתיות והבנה מתקדמת של צרכי הרשויות בשטח.  

דקלה פיתחה, בנתה וניהלה עשרות תוכניות הדרכה ופיתוח, אחת מהן היא "מאיצים דיגיטליים בשלטון המקומי", תוכנית ארצית יוקרתית הזוכה להצלחה גדולה, שהיא כולה פרי יוזמתה ועבודתה, כל זאת, תוך הובלת התוכנית מחלום למציאות וכמובן, עמידה בכל המטרות והיעדים שנקבעו.  

עם סיום תפקידי לפני כשנה וחצי נבחרה דקלה לנהל את "מפעם".  אני רואה את השינוי שהובילה בעבודת "מפעם" בהתאם לצרכי הרשויות בקורונה, איך בנתה והובילה את הכשרת מנכ"לי הרשויות, קידמה את תחום איכות השירות והדיגיטציה ברשויות, את ליווי הרשויות בהחלטות הממשלה וכל זאת תוך פיתוח וחיזוק צוות "מפעם". 

דקלה השתלבה בחיים הקיבוציים, נעשתה מעורבת כיו"ר הנהלת החינוך וחברת הנהלת הקהילה. לאחרונה נבחרה להנהלת קיבוץ מזרע כנציגת ציבור שם היא מקדמת תפיסת ניהול חדשנית, שוויון מגדרי, קהילתיות ופיתוח מוניציפאלי. זוהי עוד סיבה שהבחירה שלה כצעירה משפיעה היא טבעית ונכונה.

מפעם עמק יזרעאל | צילום: יח"צ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הדבר הראשון שמשך את תשומת ליבי בספרו של רפי נוי, הוא השם, "חי על הגבול", שם מטאפורי, מקום שמפריד בין מסוכן ללא מסוכן, בין מותר ואסור, בין מקובל ולא מקובל, בין קונפורמיות לנון-קונפורמיות, ובין לרַצוֹת את המסגרת לְלֵרַצוֹת אותו,
5 דק' קריאה
פסטיבל "קול המוזיקה" בגליל העליון יצר "אגדת חורף" של ממש עם פרשנות מוזיקלית לחנוך לוין, קונצרטים לקהל הבקיא יותר, עיבודים חדשים לשירים מוכרים ומפגש מרתק לילדי פסטיבל קול המוזיקה בגליל החושך והקרירות יורדים ומכסים את הגליל העליון. ערב שלישי, אמצע שבוע, ולמרות
5 דק' קריאה
למרות שלא היה לה מושג בעיצוב ותפירה, היא פתחה עסק: ביגוד לנשים בהריון ולאחר לידה  יפעת לוי (43), חברת קיבוץ עין כרמל, מעצבת בגדים לאימהות, או ליתר דיוק: להריון וטרום אימהות, לנשים לאחר לידה ונשים מניקות,
3 דק' קריאה
83  שנים אחרי אירועי ליל הבדולח, רחוב בגרמניה נקרא של שם היהודייה הראשונה שנרצחה. סופי סליגר, סבתא רבא שלי זה סיפור שמתחיל בבמברג, עיירה ציורית בגרמניה לפני כארבע שנים, עת ורה דיינליין, תלמידת תיכון, כותבת עבודת חקר על
3 דק' קריאה
את הכנס פתח אלי ספרן, חבר קיבוץ סאסא, שהחליף ביוני שנה שעברה את רון פונדק כיו"ר הפורום של ארגוני השלום הישראלי והדיונים התרכזו בשיתופי הפעולה בין ארגוני השלום לשינוי תודעת הציבור וקידום הסכם מדיני בין ישראל ופלסטין.  התובנות
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן