יבול שיא
הרפת והחלב
חלוקת רווחים

"קבוצת משקי הקיבוצים" תחלק לקיבוצים 30 מיליון ₪ מרווחיה

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

2 מיליון ₪ נוספים נתרמו לפעילויות חינוך ותרבות בחברה הישראלית

"קבוצת משקי הקיבוצים" חילקה החודש 22.5 מיליון ₪ מרווחיה בשנת 2018 לבעליה – קיבוצי התנועה הקיבוצית, הקיבוץ הדתי ומושבים שיתופיים. בנוסף, תחלק האגודה סך של כ-7.5 מיליון שקלים לכל מחזיקי משקארד ו-2 מיליון ₪ נוספים מרווחי הקבוצה הועברו לתמיכה בפעילות גופי חינוך ותרבות בחברה הישראלית, על פי המלצות התנועה הקיבוצית.

סיכום פעילותה העסקית של קבוצת משקי הקיבוצים בשנת 2018 מראה כי הרווח הנקי המאוחד הסתכם בכ-95 מיליון ₪, תוצאות הפעילות של חברות ואגודות, וכן רווח חד-פעמי עקב מימוש נכסים. הרווחים מושקעים בהשבחת החברה האגודה, וכ-30% מהם מחולקים לבעלים. בשלוש השנים האחרונות, חילקה האגודה מרווחיה סכום מצטבר של כ-100 מיליון ₪.

"משקי הקיבוצים" פועלת מזה שני עשורים כגוף עסקי המנצל את גודלו ליצירת ערך אסטרטגי מוסף לבעלים – 278 אגודות שיתופיות, קיבוצים ומושבים שיתופיים. בין פעילויותיו מימון שרשרת אספקה לתעשייה , אנרגיה , תשתיות ובנייה, ציוד וכלי רכב, תקשורת,  מימון וניהול עסקאות מט"ח, תיירות, סחר וצרכנות.

"היתרון שלנו אל מול המתחרים הוא גודלן של החברות שלנו", ציין המנכ"ל רן רונן, "כך מתאפשר לנו להשיג תנאים משופרים עבור היישובים, והטבות עבור התושבים". דוגמאות לכך היא פעילות חדשה של הצעת מתן הלוואה לכל מטרה ובתנאים נוחים לחברים ביישובים, הצעה של השתתפות האגודה בתשלום עלויות פוליסת ביטוח הרכב של מחזיקי כרטיס האשראי  'משקארד', הצעת מימון (הלוואה) לרכישת רכב דרך חברת 'משקי ליסינג', והטבות מהן נהנים  מחזיקי כרטיס האשראי'משקארד' באלפי בתי עסק.

מגדילים את ההשקעה בפעילויות למען החברה הישראלית –קראו עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתחיל בהודעה של דוברות המשטרה – גניבות בקר בשווי של מאות אלפי שקלים. כתב אישום הוגש באמצע ינואר האחרון, בגין עבירות של גניבות בקר וקשירת קשר לביצוע פשע נגד 3 נאשמים, שגנבו עשרות פרות
2 דק' קריאה
משפ' יעקב עדיין ממשיכה ברפת רציתי מאוד לבקר ברפתות השכנות בחבל תענך שהולכות ונעלמות וכך, היה מרגש מאוד לפגוש את זוג המבוגרים – רחל ואליהו יעקב, יחד עם ירמי בנם הצעיר, שהוביל אותי בחום.
7 דק' קריאה
יוחאי קמחי בעין חרוד איחוד קצת לפני המלחמה יצאתי לפגוש איש מיוחד בעין חרוד עם עשייה בלתי פוסקת במשך עשרות שנים, עם דגש על הרפת. כל הפיתוח בענפי החקלאות בקיבוץ עין חרוד איחוד, עבר
6 דק' קריאה
פוסט אחד שהניע אנשים רבים בתקופת המלחמה שנים רבות שאני מלווה את רפתות העוטף במסגרת תפקידיי בענף. במבצעים הביטחוניים המיוחדים, השתדלתי להתנדב ליום-יומיים בחליבות ברפת, שהעובדים שלה פונו בצו צבאי והיא נשארה ללא צוות.
3 דק' קריאה
חודשים רבים של השקעה בקידום המועמדות בכל משקי הקיבוצים וביום שלישי 14.2 התקיימו הבחירות והדרמה הייתה גדולה. בשעות הלילה נספרו הקולות וליאור שמחה נבחר לתפקיד מזכ"ל התנועה הקיבוצית. הוא יחליף בתפקיד את ניר מאיר
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן