יבול שיא
הרפת והחלב
עיפרונות

רק מפלגת העבודה-גשר

2 דק' קריאה

שיתוף:

רק מפלגת העבודה-גשר: ב-17 בספטמבר הולכת מדינת ישראל לבחירות, חמישה חודשים בלבד אחרי הבחירות שהתקיימו באביב האחרון.

הוכח שוב בבחירות האחרונות כי מה שחשוב זה גודל הגוש ולכן למי שמאמין בעמדות של מפלגת העבודה, אין שום סיבה להצביע ל"כחול-לבן", מפלגת אווירה שתתפרק במהרה, שמהווה סופרמרקט שכולל קשת דעות אינסופית, כולל אישים מובהקים מימין – צבי האוזר, יועז הנדל ובוגי יעלון. החיבור המרגש שייצר עמיר פרץ עם גשר בהנהגת אורלי לוי-אבקסיס, הוא בדיוק פריצת הדרך עליה מדברים כל השנים בשמאל. חיבור נפלא שמבקיע פתח חשוב מאוד לאוכלוסיות שקשה היה להגיע אליהן קודם לכן.

מי שתוקף את אורלי כימנית, שוגה קשות פעמיים. פעם אחת – להביא אנשי ימין להצביע עבור מפלגת העבודה זה הדבר הכי חשוב! פעם שניה – לפי מה שופטים ימין או שמאל, עמדה לגבי שתי מדינות? אז אורלי בוודאי לא ימין. עמדות חברתיות? אורלי שמאלית יותר מרוב "השמאל". המצע של העבודה-גשר שכולל חינוך חינם מגיל לידה, העלאת שכר המינימום, בנייה ציבורית לשכבות שהיום לא יכולות לחלום על בית ומס עושר, מהווה תעודת זהות סוציאל-דמוקרטית מרשימה וחסרת תקדים.

רק מפלגת העבודה-גשר

בתחום המדיני אף אחד לא יכול להטיף לעמיר פרץ דבר. אדם שביטא עמדות מתונות כראש מועצת שדרות ומחוייב יותר מכל האחרים לקידום הסדרים מדיניים.
מפלגת העבודה שהקימה את המדינה, את מוסדותיה המשמעותיים והיתה המשענת של ההתיישבות כל השנים, חייבת להיות חזקה במיוחד כאשר היא הופכת להיות רלוונטית יותר ויותר לציבורים שאחריהם אנחנו מחזרים שנים ארוכות. מפלגת העבודה הייתה תמיד הבית של ההתיישבות והיא היחידה שמציגה חבר קיבוץ במקום ריאלי (חגי רזניק מרביבים, לשעבר מנכ"ל משרד השיכון במקום השביעי!). לעבודה שביעייה ראשונה מרשימה ביותר: עמיר פרץ, אורלי לוי-אבקסיס, איציק שמולי, מרב מיכאלי, עומר בר לב, רויטל סוויד וחגי רזניק. שביעייה שכוללת שלוש ח"כיות מעולות – אורלי, מרב ורויטל, שר בטחון לשעבר ("מר כיפת ברזל"), עומר בר לב עם עבר ביטחוני מפואר וחברי כנסת חברתיים מהמדרגה הראשונה – שמולי, אורלי, מרב ורויטל.

הנבחרת הנפלאה הזו חייבת, אבל חייבת להיות בכנסת הבאה!

לסיום שתי אמירות חשובות מאוד

  1. אם העבודה-גשר לא עוברת את אחוז החסימה אין מהפך שלטוני. לכן כל מי שחשוב לו שינוי במדינה, חייב להצביע רק עבודה-גשר!
  2. אם העבודה-גשר לא תעבור את אחוז החסימה, מי שיהיה אחראי לכך הם לא מצביעי "העבודה-גשר", אלא אותם מצביעים שיבחרו "להעניש" את העבודה.

מאחל לכולנו בחירה ערכית וחכמה ב 17/9/19

איציק חולבסקי, ראש המועצה האזורית מגידו

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*תמונה ראשית: מרכז המבקרים לירקות בנחל עוז לפני ההרס המתקפה הרצחנית של ארגון הטרור חמאס, גבתה את חייהם של חקלאים, בעיקר בקיבוצי עוטף עזה. מנתונים שהגיעו לידינו התברר כי בבוקר ה-7 באוקטובר נרצחו בביתם
6 דק' קריאה
בקיבוץ נירים בעוטף עזה, שבאותה שבת שחורה נרצחו חמישה מחבריו וארבעה חברים נחטפו ע"י החמאס, כבר רצים קדימה, לא נחים, לא מפסיקים לעשות, ממשיכים לזרוע ולהכין את האדמות להמשך גידולי החורף ב-6.10.23, רק יום
3 דק' קריאה
"עשרות אנשים מגיעים מכל רחבי הארץ, מתל-אביב, מטבעון, מבאר-שבע. ובאחד הימים הגיעו תושבים מכפר-סבא באוטובוס שהעירייה שלהם העמידה לרשותם" צילומים: באדיבות המשפחה דודו מיכאלי הוא חקלאי מזה ארבעים שנה. עשרים שנה הוא היה בעל
4 דק' קריאה
חוק "סימון ארץ המקור" עומד להיכנס לתוקף בסוף שנה זו תמונה ראשית: אורן לביא. צילום: מישל אמזלג מנכ"ל משרד החקלאות אורן לביא קובע ש"ביטחון המזון של מדינת ישראל חייב להתבסס על תוצרת חקלאית מקומית".
2 דק' קריאה
מעגלי חיים ­- התארגנות משפטית מלידתנו עד מותנו, מזמן לנו מעגל החיים מפגשים ואירועים. במשפחה הגרעינית והמורחבת, בחברויות, לימודים, עבודה, טיולים ואירועים הנקרים בדרכנו. כאלה שכיף להיות בהם וכאלה שפחות. אנחנו חלק מחברה, אך
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן