יבול שיא
הרפת והחלב
תוכנת פריוריטי מודול הקיבוצים

חברת מקסופט הטמיעה בתוכנת פריוריטי את מודול הקיבוצים הייחודי.

2 דק' קריאה

שיתוף:

מקסופט, חברת בת בצמח מפעלים אזוריים ובשותפות עם ג'יני מערכות מחשוב, הטמיעה לראשונה בקיבוץ תל קציר, את תוכנת פריוריטי עם מודול הקיבוצים הייחודי שפיתחה.

תוכנת פריוריטי מודול הקיבוצים

קיבוץ תל קציר הוא הקיבוץ הראשון שמתקין את מערכת המידע והמחשוב החדשה "מודול הקיבוצים בפריוריטי" שתסייע בניהול הקהילה והעסקים.

הקיבוץ שוכן דרומית מזרחית לכנרת, מתבסס על חקלאות בלבד ומתאפיין בחיי קהילה שוקקים שנוהלו לאורך שנים באמצעות תוכנת ניהול אחרת.

במהלך שנת 2021 התקבלה בקיבוץ החלטה להחליף את מערכת המידע במערכת שתספק מענה מושלם לניהול מערכות המידע של הקיבוץ: ניהול קהילה, ניהול העסקים, הנהלת חשבונות, ניהול השכרות ועוד.

מקסופט, הפעילה כבר למעלה מ 30- שנה ובעלת ניסיון רב בפיתוח והטמעת מערכות מחשוב בקיבוצים, נענתה לאתגר ותוך זמן קצר ובתום תהליך אפיון קפדני, פיתחה את מודול הקיבוצים, מודול המתקדם מסוגו בישראל המספק מענה מושלם לצורכי קיבוץ תל קציר, וניתן להתאימו לכל קיבוץ על פי צרכיו הייחודיים.

תוכנות פריורטי לקיבוצים

עם סיום הפיתוח, צוותי מחלקות הפריוריטי וה- IT הטמיעו את המודול בתל קציר, תוך העברה מסודרת של בסיס הנתונים ממערכת הישנה למערכת החדשה וחיבור סינרגטי לתוכנות של החברות האחרות בקבוצה, הנמצאות בשימוש הקיבוץ.

ההעברה שבוצעה באופן קפדני בתחילת דצמבר 2021 הסתיימה בהצלחה רבה וללא כל הפרעה משמעותית בתפקוד הקיבוץ.

הטמעת מודול הקיבוצים

הטמעת מודול הקיבוצים בתל קציר, לוותה בהדרכה צמודה למשתמשים, כאשר לדברי הנהלת תל קציר הייתה זאת הזדמנות נפלאה לשנות הרגלים, להגדיר מתודולוגיות עבודה יעילות ומודרניות יותר ולשפר תהליכים שונים.

אדם גולדמן, מנהל עסקי וגזבר – קיבוץ תל קציר: "מקסופט עמדה בכל הבטחותיה. התהליך התבצע באופן שקט, חלק ופנטסטי החל משלב האפיון ותיאומי הציפיות, דרך העמידה הקפדנית בלו"ז ועד ההטמעה והתמיכה – בלי שנדרשו ממני יותר מדי משאבי ניהול.

מודול הקיבוצים הנוח והידידותי של מקסופט השתלב בפעילותנו באפס תקלות, המשתמשים התרגלו במהירות לממשק החדש וחברי הקיבוץ לא הרגישו שמערכת המידע שלהם הוחלפה".

גיל הס מנכ"ל מקסופט: "אני מודה לאנשי תל קציר על האמון. בניית מודול הקיבוצים היה אתגר משמעותי ואני מודה לצוות מקסופט שמצא את הפתרונות הנכונים המאפשרים לקיבוץ תל קציר לנהל את הקהילה והעסקים בדרך יעילה יותר ומדויקת יותר תוך התאמה לדרישות החוק וסיוע לניהול יעיל יותר של הקיבוצים. בימים אלו אנו נערכים לתת מענה לקיבוצים נוספים".

מקסופט טלפון: 04-6773225/6

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*תמונה ראשית: מרכז המבקרים לירקות בנחל עוז לפני ההרס המתקפה הרצחנית של ארגון הטרור חמאס, גבתה את חייהם של חקלאים, בעיקר בקיבוצי עוטף עזה. מנתונים שהגיעו לידינו התברר כי בבוקר ה-7 באוקטובר נרצחו בביתם
6 דק' קריאה
בקיבוץ נירים בעוטף עזה, שבאותה שבת שחורה נרצחו חמישה מחבריו וארבעה חברים נחטפו ע"י החמאס, כבר רצים קדימה, לא נחים, לא מפסיקים לעשות, ממשיכים לזרוע ולהכין את האדמות להמשך גידולי החורף ב-6.10.23, רק יום
3 דק' קריאה
"עשרות אנשים מגיעים מכל רחבי הארץ, מתל-אביב, מטבעון, מבאר-שבע. ובאחד הימים הגיעו תושבים מכפר-סבא באוטובוס שהעירייה שלהם העמידה לרשותם" צילומים: באדיבות המשפחה דודו מיכאלי הוא חקלאי מזה ארבעים שנה. עשרים שנה הוא היה בעל
4 דק' קריאה
חוק "סימון ארץ המקור" עומד להיכנס לתוקף בסוף שנה זו תמונה ראשית: אורן לביא. צילום: מישל אמזלג מנכ"ל משרד החקלאות אורן לביא קובע ש"ביטחון המזון של מדינת ישראל חייב להתבסס על תוצרת חקלאית מקומית".
2 דק' קריאה
מעגלי חיים ­- התארגנות משפטית מלידתנו עד מותנו, מזמן לנו מעגל החיים מפגשים ואירועים. במשפחה הגרעינית והמורחבת, בחברויות, לימודים, עבודה, טיולים ואירועים הנקרים בדרכנו. כאלה שכיף להיות בהם וכאלה שפחות. אנחנו חלק מחברה, אך
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן