יבול שיא
הרפת והחלב
סילברדו

חזק יותר, בטוח יותר, טכנולוגי יותר

2 דק' קריאה

שיתוף:

תחילת שיווק מתיחת פנים שברולט סילברדו, יוצג בתערוכת ״אגרו ישראל – יבול שיא״ בגן הלאומי מעיין חרוד

  • מנוע משופר – תוספת של 25 כ"ס ו-10 קג"מ
  • אבזור פנים משודרג – מערכת מולטימדיה עם מסך מגע "13.4
    ומרכז מידע לנהג צבעוני בגודל " 12.3
  • מערכות בטיחות אקטיביות מעודכנות בכל רמות הגימור

קבוצת UMI, יבואנית קאדילק, שברולט ואיסוזו לישראל תחל בשיווק מתיחת הפנים של הפיק אפ האמריקאי שברולט סילברדו. הסילברדו, שמוביל את סגמנט הפיק אפים הגדולים בישראל בסה"כ מכירות של כ 11,000 רכבים ב-15 השנים האחרונות. הדגם ישווק ב-6 רמות גימור הכוללות שילובים שונים של סוגי הנעה 44X או 24X ואפשרויות מרכב קבינה מורחבת או תא נהג כפול.

הסילברדו המחודש מציג מנוע משודרג, דוראמקס V8 טורבו-דיזל בנפח 6.6 ליטר שכעת מספק 470 כ"ס ומומנט מרשים של 134.8 קג"מ. המנוע משודך לתיבת הילוכים אוטומטית Allison בעלת 10 יחסי העברה – כולל הילוך יתר, מערכת בחירת תחומי הילוכים ומצב גרירה. הסילברדו המחודש מציג תוספות משמעותיות באבזור הבטיחות עם תוספת של מערכת התראה לזיהוי הולכי רגל כולל בלימה אוטומטית, התרעת הולכי רגל בנסיעה לאחור ובקרת שיוט אדפטיבית בכל רמות הגימור.


הפיק אפ המחודש ישווק עם תא נהג משופר ותוספות באבזור הנוחות הכולל צמד מסכים הכוללים מערכת מולטימדיה עם מסך מגע "13.4, ולוח שעונים עם מרכז מידע לנהג צבעוני בגודל "12.3 .

בנוסף לאפשרות לדלת תא מטען מסוג Multi Flex בעלת 6 מצבי פתיחה וחלוקה של דלת הארגז שמשפרים את הפונקציונליות והנגישות, הטיפוס ואפשרויות העמסה לארגז.

הסילברדו ישווק עם חבילת Z71 לנסיעת שטח הכוללת: בולמי זעזועים של חברת Rancho, מיגון תחתון (מנוע,תיבת העברה), מערכת Hill Descent Control – מניעת הידרדרות בירידות. בנוסף רשימת אבזור ארוכה במיוחד הכוללת אבזור בטיחות אקטיבי מלא בכל רמות הגימור, התראת שטחים מתים, בלימה אוטונומית, מצלמת 360, התראה על התנגשות מלפנים, זיהוי הולכי רגל מקדימה כולל בלימה, בקרת שיוט אדפטיבית, סטייה מנתיב, התראה על תנועה חוצה מאחור, מצלמת ארגז, חיישני חנייה קדמיים ואחוריים , מצלמת רוורס ומצלמת וו גרירה, מצלמת מראה HD, שחרור ונעילה חשמלית לדלת הארגז כולל פתיחה וסגירה חשמלית, מערכת עזר לזינוק בעלייה, כפתור בלם-אגזוז לבלימה אפקטיבית בנסיעה במדרון. בנוסף, אבזור נוחות עשיר במיוחד עם מושבים קדמיים מאווררים ומחוממים, מושבים אחוריים מחוממים, Head-up Display תצוגה צבעונית בגודל "15 המוקרנת על השמשה הקדמית, משטח טעינה אלחוטי לנייד, מושבים לנהג ולנוסע עם כיוון חשמלי, ריפודי עור למושבים, מראות צד גדולות עם כוונון, קיפול, הארכה וחימום חשמלי, חלון גג חשמלי, מערכת שמע Bose עם 7 רמקולים, פנסים אחוריים וקדמיים עם תאורת LED ועוד.

בנוסף, רמת הגימור LTZ תימכר כאופציה בשתי חבילות עיצוב MIDNIGHT EDITION, שכוללת השחרה מלאה של הרכב, ללא אלמנטים של כרום. SPORT CHROME EDITION מאובזרת ביותר אלמנטים של כרום ופגושים בצבע הרכב.

מידות ונתונים (מ"מ):

קבינה מורחבת

אורך כללי: 6,107, רוחב כללי: 2,079, גובה כללי: 2,031, מרווח סרנים: 3,795,

מרווח גחון קדמי: 259, משקל גרירה: 3,500.

קבינה כפולה

אורך כללי: 6,351, רוחב כללי: 2,079 , גובה כללי: 2,027, מרווח סרנים: 4,037,

מרווח גחון קדמי: 257 , משקל גרירה: 3,500 , משקל העמסה: 1,600.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*תמונה ראשית: מרכז המבקרים לירקות בנחל עוז לפני ההרס המתקפה הרצחנית של ארגון הטרור חמאס, גבתה את חייהם של חקלאים, בעיקר בקיבוצי עוטף עזה. מנתונים שהגיעו לידינו התברר כי בבוקר ה-7 באוקטובר נרצחו בביתם
6 דק' קריאה
בקיבוץ נירים בעוטף עזה, שבאותה שבת שחורה נרצחו חמישה מחבריו וארבעה חברים נחטפו ע"י החמאס, כבר רצים קדימה, לא נחים, לא מפסיקים לעשות, ממשיכים לזרוע ולהכין את האדמות להמשך גידולי החורף ב-6.10.23, רק יום
3 דק' קריאה
"עשרות אנשים מגיעים מכל רחבי הארץ, מתל-אביב, מטבעון, מבאר-שבע. ובאחד הימים הגיעו תושבים מכפר-סבא באוטובוס שהעירייה שלהם העמידה לרשותם" צילומים: באדיבות המשפחה דודו מיכאלי הוא חקלאי מזה ארבעים שנה. עשרים שנה הוא היה בעל
4 דק' קריאה
חוק "סימון ארץ המקור" עומד להיכנס לתוקף בסוף שנה זו תמונה ראשית: אורן לביא. צילום: מישל אמזלג מנכ"ל משרד החקלאות אורן לביא קובע ש"ביטחון המזון של מדינת ישראל חייב להתבסס על תוצרת חקלאית מקומית".
2 דק' קריאה
מעגלי חיים ­- התארגנות משפטית מלידתנו עד מותנו, מזמן לנו מעגל החיים מפגשים ואירועים. במשפחה הגרעינית והמורחבת, בחברויות, לימודים, עבודה, טיולים ואירועים הנקרים בדרכנו. כאלה שכיף להיות בהם וכאלה שפחות. אנחנו חלק מחברה, אך
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן