יבול שיא
הרפת והחלב
דר נירית ברנשטיין 1

פרס בין לאומי יוקרתי לבכירה בוולקני

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

האגודה האמריקנית לאגרונומיה החליטה להעניק את פרס האגרונומיה הבין לאומי לד"ר נירית ברנשטיין, מבכירי החוקרים במינהל המחקר החקלאי.

בהודעה רשמית של האגודה נאמר: "הפרס יוענק על תרומה יוצאת דופן ומובילוּת בעולם בתחום האגרונומיה. עבור חזון, מחקר חלוצי ופריצות דרך מחקריות בתחום מדעי הצמח של הקנאביס, שמקדמים את תעשיית הקנאביס בעולם".

האגודה האמריקנית קבעה כי נירית היא מדענית ברמה הבין לאומית בתחום הזנה מינרלית של צמחים, עמידות צמחים לעקת מלח והשקיה במים שוליים.

ד"ר נירית ברנשטיין פרסמה יותר מ-110 מאמרים מדעיים מבוקרים והיא עורכת של העיתונים המדעיים Frontiers in Plant ו-Journal of Cannabis Research.

האגודה האמריקנית ציינה בהודעתה כי נירית ברנשטיין מציגה מנהיגות ברמה הלאומית והבין לאומית ומכהנת בתפקידי מפתח כחברה ויושבת ראש של שמונה ועדות במספר גופים בין לאומיים.

ברנשטיין נבחרה לכהן בשני תפקידים מאד מרכזיים בשתי אגודות מדעיות מרכזיות בארצות הברית. ראוי לציין שאלה תפקידים שלא ממנים אליהם חוקרים שהם לא אמריקניים, ולכן, המיוחדות של הבחירה במדענית הישראלית מצביעה על בולטות ומובילות יוצאת דופן בעולם האקדמיה והתעשייה.

הפרס יוענק לד"ר נירית ברנשטיין בכנס השנתי של האגודה האמריקנית ב-8 בנובמבר בבולטימור, מרילנד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתחיל בהודעה של דוברות המשטרה – גניבות בקר בשווי של מאות אלפי שקלים. כתב אישום הוגש באמצע ינואר האחרון, בגין עבירות של גניבות בקר וקשירת קשר לביצוע פשע נגד 3 נאשמים, שגנבו עשרות פרות
2 דק' קריאה
משפ' יעקב עדיין ממשיכה ברפת רציתי מאוד לבקר ברפתות השכנות בחבל תענך שהולכות ונעלמות וכך, היה מרגש מאוד לפגוש את זוג המבוגרים – רחל ואליהו יעקב, יחד עם ירמי בנם הצעיר, שהוביל אותי בחום.
7 דק' קריאה
יוחאי קמחי בעין חרוד איחוד קצת לפני המלחמה יצאתי לפגוש איש מיוחד בעין חרוד עם עשייה בלתי פוסקת במשך עשרות שנים, עם דגש על הרפת. כל הפיתוח בענפי החקלאות בקיבוץ עין חרוד איחוד, עבר
6 דק' קריאה
פוסט אחד שהניע אנשים רבים בתקופת המלחמה שנים רבות שאני מלווה את רפתות העוטף במסגרת תפקידיי בענף. במבצעים הביטחוניים המיוחדים, השתדלתי להתנדב ליום-יומיים בחליבות ברפת, שהעובדים שלה פונו בצו צבאי והיא נשארה ללא צוות.
3 דק' קריאה
חודשים רבים של השקעה בקידום המועמדות בכל משקי הקיבוצים וביום שלישי 14.2 התקיימו הבחירות והדרמה הייתה גדולה. בשעות הלילה נספרו הקולות וליאור שמחה נבחר לתפקיד מזכ"ל התנועה הקיבוצית. הוא יחליף בתפקיד את ניר מאיר
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן