יבול שיא
הרפת והחלב
מועצה מקומית עמק יזרעאל

במועצה האזורית עמק יזרעאל ממשיכים לחזק

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

במועצה האזורית עמק יזרעאל ממשיכים לחזק: ליצירתיות אין סוף גם ביישובי המועצה האזורית עמק יזרעאל, שלל מחוות הדדיות לחיזוק המורל בימי ההתמודדות מול נגיף הקורונה, כשהדגש הוא לתת מקום וחיבוק מרחוק לתושבים הוותיקים, למשפחות חדשות, להרים את מצב הרוח ולשמור על המורל.

בדברת עבדו על שילוב חברתי – מחווה מקסימה של חלוקת עציץ וברכה ממשפחה נקלטת למשפחה וותיקה. בתל עדשים – הנוער המקסים של המושב התגייס בכל הכוח להכנת עוגות ועוגיות לוותיקי המושב. נרשמה התרגשות רבה בקרב הוותיקים בעת החלוקה. באלונים ויפעת – מחווה לתושבים לכבוד שבת, חלוקת זר פרחים ועוגה לכל אחד מהתושבים.

בשדה יעקב – קבלת שבת בה כל אחד נמצא בחצרו ורכב עבר לרומם את מצב הרוח בשירים ובשמחה. בנוסף, חולקו עוגות לעוסקים במלאכה. בבית לחם הגלילית – חילקו עוגות לוותיקים, מעשה ידיה של נירה גרין, שחולקו על ידי מתנדבים ביישוב.

רכבים עם מוזיקה עברו ברחובות עדי, שמשית, נהלל ודברת, כדי להרים את מצב הרוח. בעדי נערכה מסיבת גינות, כאשר משאית עברה ברחובות והשמיעה מוזיקה לאנשים הרוקדים בבתים ובגינות. בשמשית ובדברת – ריקודים סוערים בחצרות הבתים .משתדלים שיהיה שמח בעמק גם בימי קורונה!

ראש המועצה המקומית עמק יזרעאל אייל בצר אמר: "זה החוסן שלנו, אתם עמוד השדרה שלנו וכך נעבור יחד את המשבר הזה."

גם בשבוע שעבר ביישובי עמק יזרעאל קיימו שלל יוזמות מרחיבות לב, לחיזוק והעלאת המורל מרגשת – כך למשל, בקיבוץ שריד, צוות תרבות וקהילה של הקיבוץ הכין תשורה מתוקה לכל האחיות בקיבוץ: נעה הדס, רויטל אלמוג ושלומית רזניק. , הורי בית ספר "יסודי נהלל" בחרו להודות לצוות מחנכי בית הספר, על הנכונות, הרצון הטוב הזמינות והאוזן הקשבת לכל יד והוריו, בשליחת זר פרחים לשבת. מגדלי הפרחים zivroses  התגייסו בזמן קצר וביצעו משלוח לכל מורה ומורה לביתה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*תמונה ראשית: מרכז המבקרים לירקות בנחל עוז לפני ההרס המתקפה הרצחנית של ארגון הטרור חמאס, גבתה את חייהם של חקלאים, בעיקר בקיבוצי עוטף עזה. מנתונים שהגיעו לידינו התברר כי בבוקר ה-7 באוקטובר נרצחו בביתם
6 דק' קריאה
בקיבוץ נירים בעוטף עזה, שבאותה שבת שחורה נרצחו חמישה מחבריו וארבעה חברים נחטפו ע"י החמאס, כבר רצים קדימה, לא נחים, לא מפסיקים לעשות, ממשיכים לזרוע ולהכין את האדמות להמשך גידולי החורף ב-6.10.23, רק יום
3 דק' קריאה
"עשרות אנשים מגיעים מכל רחבי הארץ, מתל-אביב, מטבעון, מבאר-שבע. ובאחד הימים הגיעו תושבים מכפר-סבא באוטובוס שהעירייה שלהם העמידה לרשותם" צילומים: באדיבות המשפחה דודו מיכאלי הוא חקלאי מזה ארבעים שנה. עשרים שנה הוא היה בעל
4 דק' קריאה
חוק "סימון ארץ המקור" עומד להיכנס לתוקף בסוף שנה זו תמונה ראשית: אורן לביא. צילום: מישל אמזלג מנכ"ל משרד החקלאות אורן לביא קובע ש"ביטחון המזון של מדינת ישראל חייב להתבסס על תוצרת חקלאית מקומית".
2 דק' קריאה
מעגלי חיים ­- התארגנות משפטית מלידתנו עד מותנו, מזמן לנו מעגל החיים מפגשים ואירועים. במשפחה הגרעינית והמורחבת, בחברויות, לימודים, עבודה, טיולים ואירועים הנקרים בדרכנו. כאלה שכיף להיות בהם וכאלה שפחות. אנחנו חלק מחברה, אך
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן