יבול שיא
הרפת והחלב
תערוכת אגרו ישראל יבול שיא במעיין חרוד

חידושים ופיתוחים יוצגו השנה בתערוכת "אגרו-ישראל – יבול שיא"

6 דק' קריאה

שיתוף:

התערוכה תתקיים ב-24 וב-25 באוקטובר במתחם הגן הלאומי מעיין חרוד

תערוכת "אגרו-ישראל יבול שיא" 2023, תכלול למעלה מ-130 מציגים, שציגו מגוון תשומות לחקלאות, טכנולוגיות חדשניות, מים והשקיה, מיכון חקלאי, אנרגיה מתחדשת וקיימות, דשנים כלי רכב ועוד. בצד התערוכה יתקיים כנס מקצועי שאותו יובילו החוקרים והמדענים, שיעסקו בסוגיות המלוות את החקלאי הישראלי יום-יום. 

לקראת התערוכה אנו חושפים כאן חלק מהתצוגה של כמה חברות שמשתתפות באירוע: 

אוריג'ין זרעים 

חברת "אוריג'ין זרעים" המתמחה לאורך שנים בטיפוח וייצור זרעי דלועיים למיניהם – אבטיח, מלון, מלפפון ודלעות שונות – תציג בחודש אוקטובר בתערוכה זני טיפוח ראשונים של עגבנייה ופלפל. 

העגבנייה אשלי בגודל בינוני תחזיק שלושה שבועות על המדף. טעמה מעולה, נהנית מיבול טוב, מוגנת ממחלות, אדומה מאד. 

פלפל מזן חדש ג'ורדי: גדל במושבים צופר ופארן בערבה התיכונה. זן אדום, נהנה מיבול גבוה ובחודשי המכירה המרכזיים בשנה – פברואר, מרץ ואפריל ייהנה ממחירים גבוהים. 

החברה שנוסדה לפני שבע עשרה שנה על ידי ד"ר אייל ורדי, המשמש כמנכ"ל ואחראי על הטיפוח בחברה, מציגה משחר נעוריה דלועיים בגדלים שונים ובאיכויות מעולות והיא אינה פוסחת כמובן על כרטיס הביקור המוכר והידוע שלה. 

זן חדש של מלון ושמו פונטו צורתו החיצונית מנוקדת/מפוספסת וטעמו ייחודי ובעל 15-16 אחוזי סוכר. זה מלון ייחודי בישראל המשווק על ידי "בננות החוף" בחוף הכרמל. הם מגדלים את המלון והחברה מלווה מקצועית את שלבי הגידול. הזן הזה ייהנה מרצף ארוך יותר של חיי מדף. המרקם החיצוני לבן/צהוב ומנוקד עם פסים. 

מנהל השיווק של החברה, אייל שגב, אומר כי המגמה היא הבאת מוצרים חדשים, בעלי ערכים מוספים בשווקים שאנו פעילים בהם, בטעמים שונים, בצורות שונות ועם עמידות נגד מחלות שונות, בכדי לאפשר את הפחתת השימוש בכימיקלים במהלך הגידול. "אנחנו חברה צומחת ומחדשת כל העת," דברי שגב.

Screenshot 2023 09 20 113618
אבטיח צהוב של חברת "אוריג'ין זרעים"

מגוון מלגזות של יוניון רכב תעשייתי 

חברת יוניון רכב תעשייתי בע"מ – המשווקת הרשמית של מלגזות וציוד מחסנים של חברת טויוטה בישראל תציג השנה בתערוכת "אגרוישראל יבול שיא" 2023 ממגוון מלגזות וכלי השינוע המתקדמים שלה. 

בין הכלים שתציג טויוטה בתערוכה, תוכלו לראות את מלגזת טויוטה דיזל מדגם 8FDF25 והמלגזה החשמלית מדגם 8FBN20.

מלגזות דיזל מסדרה 8 של טויוטה תוכננו תוך מחשבה על ארגונומיה ונוחות תפעולית, עם יכולת תמרון גבוהה ויכולות שינוע של מגוון סוגי מטענים. מלגזות אלו הן הפתרון האידיאלי לשינוע מטענים וציוד, עבור סביבת עבודה מחוץ ובתוך המחסן והן מותאמות לשינוע מטענים במשקלים בינוניים עד גבוהים, עם כושרי הרמה של 1.5 טון עד 8.0 טון. 

המלגזות מצוידות במנועים תעשייתיים עוצמתיים ואמינים מתוצרת טויוטה העומדים בתקנים המחמירים של האיחוד האירופאי – תקןStage V – , מנועי טויוטה הניחנים ביעילות גבוהה ובצריכת דלק נמוכה בקטגוריה של עד 30 אחוז פחות דלק מאשר מנועים של החברות האחרות. המשמעות היא חיסכון משמעותי בהוצאות התפעול בטווח הארוך. 

במקביל לעוצמת המנועים ולחיסכון המשמעותי בהוצאות התפעול, מנועים אלה נועדו להפחית את טביעת הרגל הפחמנית, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור חברות המחפשות להשיג יעדי קיימות. המלגזה החשמלית שתוצג בתערוכה הינה מדגם 8FBN20. בעלת מבנה של 4 גלגלים לשינוע מטענים כבדים וליישומים בתוך ומחוץ למבנים. 

מלגזות מסדרה FBN8 בעלות יכולות תפעוליות נוחות ומתקדמות עבור מפעיל המלגזה ומאפשרות עבודה נוחה ותמרון טובה יותר. סדרת FBN8 מספקת לך פעולות בטוחות ויציבות תפעולית עם יעילות אנרגטית, יוצאת מן הכלל, מעניקים את הסטנדרט התעשייתי בפרודוקטיביות, דרך ביצועים מוגברים עם פחות צריכה אנרגטית. 

כל המלגזות מצוידות במערכת בקרת בטיחות אקטיבית SAS – המותקנת כסטנדרט במלגזות החשמליות ומלגזות הדיזל של טויוטה. מעל 20 שנה מערכת ה– SAS עדיין ייחודית, מגנה על המטען, המלגזות והמפעילים שלך. 

כל אלו, הופכים את המלגזות מסדרה 8 למלגזות שיגדילו את הפרודוקטיביות שלך, תוך הפחתת העלות התפעולית. 

בין אם תבחרו במלגזות מסוג דיזל או במלגזות חשמליות, אין ספק שטויוטה מציבה סטנדרטים גבוהים ומובילה את השוק באמינות, בבטיחות ובתמורה למחיר.

Screenshot 2023 09 20 115449
מלגזת טויוטה מבית "יוניון רכב תעשייתי"

דגמים חדשים של קובוטה 

חברת מכשירי תנועה, יבואנית טרקטורי קובוטה לחקלאות, התחדשה לאחרונה גם בזיכיון קובוטה צמ"ה והתחילה לייבא לארץ את המיני מחפרים של המותג. 

בהמשך השנה תייבא מכשירי תנועה מקובוטה גם מעמיסים אופניים זעירים (בובקט) וכן מעמיסים אופניים (שופלים) מדגם  R90המותאמים במיוחד לצרכי חקלאות. 

מכשירי תנועה חזרה לייבא גם את הדגם נמוך הפרופיל Low Profile מסדרת M5002 של קובוטה עם מכללים זהים לדגמי הטרקטורים הרחבים רק בתצורה נמוכה יותר. 

כל הדגמים בהיצע זה עומדים בתקני זיהום האוויר העכשוויים Stage ומכוסים באחריות יצרן של 5 שנים או 2,000 שעות (הקודם מביניהם). דגמי הפרופיל הנמוך נמצאים במלאי החברה הזמין.

דגם נמוך פרופיל של קובוטה 1536x1152 1
דגם נמוך פרופיל של קובוטה מסדרת M5002

פולקסווגן אמארוק – 4X4 

אמת מידה חדשה לפיקאפ 4X4 

פולקסווגן מסחריות החלה לשווק בישראל את הדור השני והכל חדש של הסופר-פיק אפ – אמארוק – הנושא בשורה של שיפורים מהותיים ביכולת העבודה, חווית הנסיעה ומערכות הבטיחות האקטיביות. 

פולקסווגן אמארוק החדש מתבסס על שלדת סולם חדשה, קשוחה ועמידה, בעלת בסיס גלגלים ארוך יותר ותא נוסעים מרווח משמעותית מבעבר. בחזית תמצאו מנוע טורבו-דיזל V6 מתקדם בנפח 3.0 ל' המפיק 240 כ"ס ו-61 קג"מ – חזק יותר מכל מנועי הדיזל האחרים בקבוצתו. הכוח האדיר יורד לקרקע דרך מערכת הנעה מתקדמת המאפשרת הנעה לכל הגלגלים וגם, לראשונה באמארוק, יחס LOW לעבודת שטח מאומצת. בנוסף, מצויד האמארוק כסטנדרט, בתיבת הילוכים אוטומטית עם 10 הילוכים, אפשרות לתפעול ידני וגם נעילת דיפ' אחורית מקורית ובקרת ירידה במדרון – DAC מקורית. חבילה המבטיחה בטיחות מירבית בגרירה ובכל תנאי השטח. 

בהיצע שתי רמות אבזור: סטייל ו-אוונטורה כאשר האחרונה היא הבכירה וכוללת חישוקי גלגל 20 אינץ', מערכת שמע פרימיום מבית הרמן-קרדון ואבזור נוחות רב. שתי הרמות כוללות חבילת אבזור עשירה ביותר, כסטנדרט, ובה תמצאו אמבטיה מקורית לארגז המטען, קשת העמסה, מדרכי צד, מיגון גחון מקורי וגם וו-גרירה נשלף. 

בתוך תא הנהג המרווח תפגשו ממשק דיגיטלי ממסך 12 אינץ' עם חיבורי אנדרואיד-אוטו ואפל קארפליי אלחוטיים, מערכות סיוע לנהג ובטיחות אקטיביות רבות ובהן בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום אוטומטית, תיקון סטיה מנתיב ועוד. 

בנוסף, לאמארוק החדש גם בורר מצבי נהיגה המאפשר לעבור בין מצב רגיל ומצב חסכון בדלק, לבין מצבי שטח שונים וגם מצב גרירה ונשיאת משקלים. עד כ-933 ק"ג בארגז הגדול וגרירה של עד 3,500 ק"ג. בכל אחד מהמצבים האלו ישתנו מפות הניהול של המנוע, העברת הכוח, בקרת האחיזה ומערכות הייצוב השונות כדי לעשות את החיים עוד יותר קלים ונעימים בכל אתגר או משימה עמה תתמודדו. 

בואו לגלות עוד ולחוות בעצמכם את פולקסווגן אמארוק החדש. תשכחו מהטנדר כי האמארוק הוא סופר-פיקאפ.

הסופר פיק אפ החדש של פולקסווגן – אמארוק
הסופר פיק אפ החדש של פולקסווגן – אמארוק

FUMI – מרסס חממות אמין וטוב 

מרסס זה, מהיצרן הספרדי IDM נוחת הקיץ בישראל, תחת יבוא בלעדי של ״יעדים לשיווק״ מקבוצת ״עמיר שיווק״. מרסס FUMI מצויד במיכל ענק של 500 ליטר, בטכנולוגיה המפחיתה ב-75% בחשיפת המפעיל לכימיקלים, ובעל יכולת תמרון גבוהה, בזכות מערך הנעה חדש של 6 גלגלים. 

ניתן להרכיב על המרסס אביזרים שונים לריסוס כמו: צינורות ריסוס אנכיים עם דיזות, מפוח עוצמתי, בום ריסוס באורך 12-6 מטר, בעל אפשרות לשינוי גובה. בזכות כל זה, ניתן להתאים בקלות את המרסס לכל שלבי הגדילה של הצמח ולרסס שטחים רבים ביום עבודה אחד. 

מערכת ההיגוי הייחודית של FUMI מאפשרת סיבוב במקום ב-360 מעלות, מה שמייצר תמרון נוח וקל במיוחד במרבית סוגי החממות. 

היבואן ״יעדים לשיווק״ שפועל מאז 1972, יספק אחריות מלאה ושירות בכל רחבי הארץ. המרססים הראשונים מגיעים בימים אלו לישראל ויימכרו במחיר מיוחד, עד תאריך ההשקה הרשמי בתערוכת עין-חרוד.

מרסס FUMI
מרסס FUMI מבית "ייעדים לשיווק" – עכשיו במחיר מיוחד

השקת דגמים חדשים של דיזל הנדסה 

מסי פרגסון דגם MF 4708 בגרסת 4X2 

חברת "דיזל הנדסה" מחדשת את יבוא הטרקטורים מסי פרגסון בגרסת 4X2.. 

זהו הדגם הראשון מסדרה חדשה של כלים 4700/5700, הכוללת טרקטורים בהספקים 85 עד 135 כ"ס. 

דגם  MF 4708Mהמשווק בישראל כולל מנוע AGCO בהספק 82 כ"ס, רוורסר חשמלי, 12 הילוכים, הנעה 2X4 אידיאלי לגרירה. 

מסי פרגסון 4708 "פשוט וחזק לכל מטרה". 

חברת דיזל ציוד מציגה לראשונה בישראל את המיני מעמיס THALER 1220 תוצרת גרמניה. 

מיני מעמיס במשקל כ-1 טון, רוחב עבודה 90-110 ס"מ, מנוע ינמאר דיזל, קירור מים, הספק 19 כ"ס,  זרוע הרמה מחוזקת במבנה "Z" לכוח עבודה מירבי, מגוון אביזרי קצה.

מסי פרגוסון MF 4700
טרקטור מסי פרגוסון MF 4700

פרישתא  4X4- הסדנה המובילה בישראל לרכבי הפול-סייז, טנדרים ו-4X4 

פרישתא 4X4 – האחראית על שיפור ואיבזור רוב רכבי הפול-סייז בישראל, עם איכות מוצרים הגבוהה בשוק, בעלת מותג פרטי ומגוון מותגים עולמיים, מגיעים לעין חרוד 23-24/10 להציג בפניכם את הטנדר פול סייז החדש של ראם (RAM), דגם לימיטד נייט אדישן מאובזר ומדוגם עם מירב השיפורים והאיבזור מבית פרישתא 4X4. 

הדגם הזה נקרא הוריקן, כחלק מהקולקציה של פרישתא 4X4

בואו לראות את הראם RAM החדש דגם לימיטד נייט אדישן
בואו לראות את הראם RAM החדש דגם לימיטד נייט אדישן

יש למה לחכות.. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אמר יו"ר שולחן הבננות במועצת הצמחים, אייל עובדיה. הדברים נאמרו ביום עיון מיוחד שהתקיים ביוזמת שולחן הבננות במועצת הצמחים למעלה מ-150 מגדלים, חוקרים, אנשי מקצוע ונציגי ארגונים חקלאיים העוסקים בתחום, השתתפו ביום עיון מיוחד
3 דק' קריאה
רפת נסגרת ורפת משתקמת ככה יצא בגורל – רפת גלגל הודיעה בכאב רב, על סגירת הרפת ובו בזמן פרצה מלחמה בדרום, ראובן הייניק ז"ל נרצח במכון החליבה בכיסופים, שלושה ימים אחרי תחילת המלחמה. הצבא
5 דק' קריאה
70  מיליון  שקלים  מפרידים  בין  המשך  פעילות   מחקרית  ובין  השבתה מוחלטת  של  מכון המחקר החקלאי   של ישראל, שרכש לעצמו  לאורך  שנים  אמון   ויכולות  ביצוע   ייחודיות בעולם. 70  מיליון  שקלים,  זה  הסכום  שמשרד האוצר  של
3 דק' קריאה
דגן יראל נבחר למנכ"ל התאחדות יצרני החלב בישראל *תמונה ראשית: דגן יראל – צילום דנה בר און דגן יחליף בתפקידו את ליאור שמחה, שנבחר לאחרונה למזכ"ל התנועה הקיבוצית. האתגר הראשון עמו יתמודד: עמידה בהגדלת
3 דק' קריאה
אומר ארז גוזן, אחד מהחקלאים הוותיקים במושב ישע שבעוטף עזה. החממות של ארז ניזוקו קשות לאחר ה-7.10 * מרבית הגידולים בחממות מתו כתוצאה מחוסר טיפול, בשל האיסור לצאת לשטחים * ארז לא גידל כלל,
4 דק' קריאה
חברי מזכירות ארגון מגדלי ירקות ערכו סיור חקלאי ביישובי עוטף עזה, שנפגעו ב-7 באוקטובר במתקפת המחבלים * בין היתר ביקרו בקיבוצים נחל-עוז, עלומים, בארי ובמושב מבטחים, ושמעו מחברי היישובים על קרבות הגבורה שהתחוללו ועל
3 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן