מיילדת מכוכב אחר
יבול שיא
הרפת והחלב
מתוך טייגר בסלקום

"טייגר" מבית HBO

2 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

"טייגר"

"טייגר" מבית HBO : כשהחלה תנועת 'מי טו' לצבור תאוצה, ישבנו אני וחבריי לשיחת מרפסת תחת השמש ושוחחנו על סוגיות של ההטרדות המיניות, מקרי האונס שנחשפים לציבור ושערוריות המין של רבים וגרועים.

כך דיברנו על חוסר האיפוק של טורפים מיניים, על העבר, ההווה ועל העתיד של התופעה הזאת, כאשר בשלב כלשהו בשיחה כל אחד מאיתנו (גברים ונשים) הבין שגם הוא חווה הטרדה כזאת או אחרת, והיו אפילו כאלה שהבינו שאולי אפילו הם אמרו פעם למישהו מילה או משפט לא נעים, שהתפרש כמטריד והגענו למסקנה שאולי גם אנחנו לא חפים מטעויות.

לקראת סוף השיחה גילינו שכמעט כל אדם בכיר בתחומו (או אנונימי) בוודאי עשה משהו שאינו ראוי או שפגע באחר, מתישהו וה'ניים דרופינג' בנוגע לכל השחקנים והבימאים שהערצנו, בנוגע לפוליטיקאים וכוכבי הילדים שהתגלו כטורפים מיניים, גרם לנו לפליאה בכול פעם שמישהו נקב בשמו של אדם מפורסם שנכשל ביכולתו לשמור את יצריו המיניים בכיס. כך הגענו למסקנה שהסיסמא 'me too'  יכולה באופן חופשי להמשיך לסיסמאות כמו ""him too?! ואפילו ל-"I am". כך הרכנו ראש, בבושה.

"טייגר" הוא סרט תעודה בשני חלקים שמספר על עלייתו נפילתו והקאמבק המפואר של אייקון הספורט, מלך הגולף הבלתי מעורער טייגר וודס. הסרט מציג את המסירות והאובססיה של וודס לגולף מגיל צעיר שהטיסו אותו להצלחה מסחררת אך גם לתהום, ומשם הסתלסלו שוב לאחד הקאמבקים הגדולים בתולדות הספורט, עם ניצחונו בתחרות ה"מאסטרס 2019".

שני חלקי הסרט כוללים צילומים שלא נחשפו עד כה וראיונות עם אלו שמכירים את טייגר וודס הכי טוב, לרבות אהובתו הראשונה, נושא הכלים שלו, בני משפחה ורייצ'ל אוצ'יטל, האישה שעמדה במרכז שערוריית המין ששינתה את עולמו של וודס, וכעת מדברת בפעם הראשונה.

וודס הוא שם נוסף שעלה ב'ניים דרופינג', בהקשר של זה שהרס קריירה ונישואים בשל בחירות מיניות לא נכונות. לכן הוא נכנס לקטגוריית him too?! שלנו. את שני החלקים ביימו מת'יו האמאצ'ק וזוכה האמי מת'יו היינמן. ועל הפקת הפרויקט היה שותף זוכה האוסקר והאמי, אלכס גיבני.

("טייגר" – מבית HBO, בסלקום tv וב-yes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

במסגרת חגיגות 97 שנים לקיבוץ מזרע, מוצגת בחדר האוכל תערוכה בה משתתפים כ-60 יוצרים חברי הקיבוץ, במגוון של תחומי אמנות ויצירה. תערוכה קיבוץ מזרע: בספטמבר 1934 נוסד בקיבוץ מזרע ארגון הציירים והפסלים של הקיבוץ
4 דק' קריאה
עמיעד מערכות מים (AIM:AFS), יצרנית עולמית מובילה של מערכות סינון וטיפול במים, הודיעה על השקתה של מערכת סינון דיסקיות חדשנית; ספין קלין נובה. המוצר החדש מתאפיין במספר פרמטרים המאפשרים ביצועי סינון משופרים, התאמה מירבית
2 דק' קריאה
השבוע נפתחת בגלריה GH – גבעת חביבה לאמנות, תערוכה של סיגלית לנדאו ויותם פרום. סיגלית לנדאו היא אמנית פיסול, מיצב ווידאו. יצירותיה, החל מאמצע שנות ה-90, עוסקות בנרטיבים של החברה הישראלית, תוך שימוש באלגוריות.
2 דק' קריאה
החברים שואלים – המדור משיב שואל חבר: היש מינימום של חברים שצריכים להשתתף באסיפה בקיבוץ, כדי שזו תהיה תקפה? האם בעלי תפקידים מחויבים להשתתף באסיפה? היש קיבוצים שביטלו את האסיפה? הניתן להעביר החלטות לקלפי
2 דק' קריאה
במידה רבה, כחול-לבן היא מפלגת ההתיישבות. כמו שני חבריי לסיעה, גדלתי בהתיישבות העובדת. למדתי בבית ספר חקלאי, עבדתי ברפת, גרתי בכפר. ההתיישבות זורמת בעורקיי. אני מכיר היטב ולעומק את האתגרים הרבים, ובמלאכת הרכבת הממשלה
3 דק' קריאה

כתבות נוספות

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן