יבול שיא
הרפת והחלב
מתוך טייגר בסלקום

"טייגר" מבית HBO

2 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

"טייגר"

"טייגר" מבית HBO : כשהחלה תנועת 'מי טו' לצבור תאוצה, ישבנו אני וחבריי לשיחת מרפסת תחת השמש ושוחחנו על סוגיות של ההטרדות המיניות, מקרי האונס שנחשפים לציבור ושערוריות המין של רבים וגרועים.

כך דיברנו על חוסר האיפוק של טורפים מיניים, על העבר, ההווה ועל העתיד של התופעה הזאת, כאשר בשלב כלשהו בשיחה כל אחד מאיתנו (גברים ונשים) הבין שגם הוא חווה הטרדה כזאת או אחרת, והיו אפילו כאלה שהבינו שאולי אפילו הם אמרו פעם למישהו מילה או משפט לא נעים, שהתפרש כמטריד והגענו למסקנה שאולי גם אנחנו לא חפים מטעויות.

לקראת סוף השיחה גילינו שכמעט כל אדם בכיר בתחומו (או אנונימי) בוודאי עשה משהו שאינו ראוי או שפגע באחר, מתישהו וה'ניים דרופינג' בנוגע לכל השחקנים והבימאים שהערצנו, בנוגע לפוליטיקאים וכוכבי הילדים שהתגלו כטורפים מיניים, גרם לנו לפליאה בכול פעם שמישהו נקב בשמו של אדם מפורסם שנכשל ביכולתו לשמור את יצריו המיניים בכיס. כך הגענו למסקנה שהסיסמא 'me too'  יכולה באופן חופשי להמשיך לסיסמאות כמו ""him too?! ואפילו ל-"I am". כך הרכנו ראש, בבושה.

"טייגר" הוא סרט תעודה בשני חלקים שמספר על עלייתו נפילתו והקאמבק המפואר של אייקון הספורט, מלך הגולף הבלתי מעורער טייגר וודס. הסרט מציג את המסירות והאובססיה של וודס לגולף מגיל צעיר שהטיסו אותו להצלחה מסחררת אך גם לתהום, ומשם הסתלסלו שוב לאחד הקאמבקים הגדולים בתולדות הספורט, עם ניצחונו בתחרות ה"מאסטרס 2019".

שני חלקי הסרט כוללים צילומים שלא נחשפו עד כה וראיונות עם אלו שמכירים את טייגר וודס הכי טוב, לרבות אהובתו הראשונה, נושא הכלים שלו, בני משפחה ורייצ'ל אוצ'יטל, האישה שעמדה במרכז שערוריית המין ששינתה את עולמו של וודס, וכעת מדברת בפעם הראשונה.

וודס הוא שם נוסף שעלה ב'ניים דרופינג', בהקשר של זה שהרס קריירה ונישואים בשל בחירות מיניות לא נכונות. לכן הוא נכנס לקטגוריית him too?! שלנו. את שני החלקים ביימו מת'יו האמאצ'ק וזוכה האמי מת'יו היינמן. ועל הפקת הפרויקט היה שותף זוכה האוסקר והאמי, אלכס גיבני.

("טייגר" – מבית HBO, בסלקום tv וב-yes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שתי אגודות שיתופיות ('המדגרה' ו'המשתלה') מקיבוץ בית העמק, הואשמו בבית הדין האזורי לעבודה בחיפה, בהעסקת עובדים זרים ללא היתר, ובניגוד לחוק "עובדים זרים". גם שני 'המנהלים הפעילים' של שתי האגודות הללו – הואשמו בעבירה
2 דק' קריאה
סדקים שהתגלו בבתים שנבנו בהרחבה של קיבוץ גבת, הוליכו בעלים של שניים מהם ("התובעים") לבית המשפט בתביעה לפיצוי כספי כנגד שורה של נתבעים: החברה המנהלת, הקבלן הבונה, מתכנן שלד הבתים, מפקחי הבנייה ויועץ הקרקע
2 דק' קריאה
מועצת התנועה הקיבוצית השנייה לשנת 2021, התקיימה ביום חמישי שעבר (10.6) באמצעות הזום בהשתתפות כ-180 צירים ונוספים, ואושר בה מינויה של מנכ"לית התנועה הקיבוצית, הדס דניאלי-ילין לתפקיד המשנה למזכ"ל התנועה, לפי המלצתה של ועדת הגיוס
2 דק' קריאה
בעקבות הקמת הממשלה החדשה, תישבע נעמה לזימי כחברת כנסת מטעם מפלגת העבודה. לזימי, "אדומה", פמיניסטית,  חברה בחוג יסו"ד, צפויה לתת בראש לחסידי הנאו-ליברליזם ולהוסיף טעם של שמאל לרשימת העבודה בכנסת. ריאיון   "אני מתרגשת
4 דק' קריאה

כתבות נוספות

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן