יבול שיא
הרפת והחלב
אביתר דותן

מנכ"ל התאחדות מגדלי הבקר, אביתר דותן, הודיע על סיום תפקידו

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

מנכ"ל התאחדות מגדלי הבקר בשבע השנים האחרונות אביתר דותן, הודיע הבוקר ה 6.1.2020 למועצת ההתאחדות על סיום תפקידו בסוף אפריל השנה.
בהודעה שהקריא בישיבת המועצה הסביר דותן כי ההתאחדות זקוקה להתרעננות לקראת האתגר הבא שלה מול הממשלה הקרובה – חתימת הסכם לטווח ארוך שיסדיר את פעילות הענף.

"יש מקום לחשיבה ולדרך חדשה. היה לי הכבוד להוביל את ההתאחדות בכל האתגרים ובנושאים מגוונים, ובעיקר בטיפול ברפתן הבודד. ביקרתי בשנים אלו במאות רפתות וטיפלתי כל שנה בעשרות בעיות אישיות, מכלכליות ועד אישיות, רובן "מתחת לראדר". תמיד עשיתי זאת בחרדת קודש ובהרגשת שליחות".

דותן הודה לכל מוסדות ההתאחדות על התמיכה המלאה לה זכה לאורך כל השנים, "כולל בימים מורכבים ומאתגרים בהם הגענו להסכמות וליישור קו ובכך הגדלנו את השפעתנו לטובת החקלאים".
יו"ר התאחדות מגדלי הבקר, ישראל בלוך (נהלל) התייחס להחלטתו של דותן: "קיבלנו בתדהמה את הודעת אביתר. אנו מכבדים את רצונו לסיים את תפקידו ומודים לו על שרות ושליחות בשנים קשות מאוד של הענף, מהסכם לוקר ועד אי הוודאות הנוכחית. המוסדות יבחרו מנכ"ל חדש עד סוף, חודש פברואר"

סיום תפקיד


הודעתי הבוקר למוסדות ההתאחדות על סיום תפקידי ב-30.4.2020.אשלים את הטיפול בכל נושא התכנון המדובר כולל מכסות החמאה והשלמת ההכנות לאספה ולבחירות למוסדות ההתאחדות.יפורסמו, בנפרד מדוח מנכ"ל זה, החלטות המוסדות ע"י יו"ר מועצת התאחדות ויו"ר הנהלת התאחדות (הנהלה והמועצה) מישיבות היום בעניין בימים הקרובים.

 

דוד ביטן הוא שר החקלאות החדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכשרה ייחודית וראשונה מסוגה בתחום ההייטק תיפתח בקרוב במכללה הטכנולוגית להנדסאים באר שבע ובמרכז הצעירים ערד. בוגרי ההכשרה יוכלו להשתלב בעבודה איכותית בחברת "בינת תקשורת מחשבים". 30 צעירים וצעירות נבחרים תושבי הנגב יתחילו, בשבועות
2 דק' קריאה
ואז אחיה הקטן, שואל: "לאן היא נעלמה?" והאם בכאבה נאלמת, והאב בצערו מקמט את מצחו – והם משתדלים, באמת משתדלים, לתת תשובות לילד קטן שמחפש את אחותו ולא מוצא הגיון במציאות החדשה  זה מתחיל
פרופ' חיים רבינוביץ', מדען עתיר-מעש ותהילה בתחום המחקר החקלאי, כיהן כדֶקָן הפקולטה לחקלאות ברחובות וכרקטור האוניברסיטה העברית בירושלים * בין היתר ידוע רבינוביץ' כמי שפיתח את עגבניות השרי באשכולות, שהפכו ללהיט עולמי * אחד
10 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן