יבול שיא
הרפת והחלב
אביתר דותן

מנכ"ל התאחדות מגדלי הבקר, אביתר דותן, הודיע על סיום תפקידו

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

מנכ"ל התאחדות מגדלי הבקר בשבע השנים האחרונות אביתר דותן, הודיע הבוקר ה 6.1.2020 למועצת ההתאחדות על סיום תפקידו בסוף אפריל השנה.
בהודעה שהקריא בישיבת המועצה הסביר דותן כי ההתאחדות זקוקה להתרעננות לקראת האתגר הבא שלה מול הממשלה הקרובה – חתימת הסכם לטווח ארוך שיסדיר את פעילות הענף.

"יש מקום לחשיבה ולדרך חדשה. היה לי הכבוד להוביל את ההתאחדות בכל האתגרים ובנושאים מגוונים, ובעיקר בטיפול ברפתן הבודד. ביקרתי בשנים אלו במאות רפתות וטיפלתי כל שנה בעשרות בעיות אישיות, מכלכליות ועד אישיות, רובן "מתחת לראדר". תמיד עשיתי זאת בחרדת קודש ובהרגשת שליחות".

דותן הודה לכל מוסדות ההתאחדות על התמיכה המלאה לה זכה לאורך כל השנים, "כולל בימים מורכבים ומאתגרים בהם הגענו להסכמות וליישור קו ובכך הגדלנו את השפעתנו לטובת החקלאים".
יו"ר התאחדות מגדלי הבקר, ישראל בלוך (נהלל) התייחס להחלטתו של דותן: "קיבלנו בתדהמה את הודעת אביתר. אנו מכבדים את רצונו לסיים את תפקידו ומודים לו על שרות ושליחות בשנים קשות מאוד של הענף, מהסכם לוקר ועד אי הוודאות הנוכחית. המוסדות יבחרו מנכ"ל חדש עד סוף, חודש פברואר"

סיום תפקיד


הודעתי הבוקר למוסדות ההתאחדות על סיום תפקידי ב-30.4.2020.אשלים את הטיפול בכל נושא התכנון המדובר כולל מכסות החמאה והשלמת ההכנות לאספה ולבחירות למוסדות ההתאחדות.יפורסמו, בנפרד מדוח מנכ"ל זה, החלטות המוסדות ע"י יו"ר מועצת התאחדות ויו"ר הנהלת התאחדות (הנהלה והמועצה) מישיבות היום בעניין בימים הקרובים.

 

דוד ביטן הוא שר החקלאות החדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*תמונה ראשית: מרכז המבקרים לירקות בנחל עוז לפני ההרס המתקפה הרצחנית של ארגון הטרור חמאס, גבתה את חייהם של חקלאים, בעיקר בקיבוצי עוטף עזה. מנתונים שהגיעו לידינו התברר כי בבוקר ה-7 באוקטובר נרצחו בביתם
6 דק' קריאה
בקיבוץ נירים בעוטף עזה, שבאותה שבת שחורה נרצחו חמישה מחבריו וארבעה חברים נחטפו ע"י החמאס, כבר רצים קדימה, לא נחים, לא מפסיקים לעשות, ממשיכים לזרוע ולהכין את האדמות להמשך גידולי החורף ב-6.10.23, רק יום
3 דק' קריאה
"עשרות אנשים מגיעים מכל רחבי הארץ, מתל-אביב, מטבעון, מבאר-שבע. ובאחד הימים הגיעו תושבים מכפר-סבא באוטובוס שהעירייה שלהם העמידה לרשותם" צילומים: באדיבות המשפחה דודו מיכאלי הוא חקלאי מזה ארבעים שנה. עשרים שנה הוא היה בעל
4 דק' קריאה
חוק "סימון ארץ המקור" עומד להיכנס לתוקף בסוף שנה זו תמונה ראשית: אורן לביא. צילום: מישל אמזלג מנכ"ל משרד החקלאות אורן לביא קובע ש"ביטחון המזון של מדינת ישראל חייב להתבסס על תוצרת חקלאית מקומית".
2 דק' קריאה
מעגלי חיים ­- התארגנות משפטית מלידתנו עד מותנו, מזמן לנו מעגל החיים מפגשים ואירועים. במשפחה הגרעינית והמורחבת, בחברויות, לימודים, עבודה, טיולים ואירועים הנקרים בדרכנו. כאלה שכיף להיות בהם וכאלה שפחות. אנחנו חלק מחברה, אך
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן