יבול שיא
הרפת והחלב
קמפוס מדעי הים
< 1 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קמפוס חדש למדעי הים

ברכות חמות למרכז האקדמי רופין שחנך קמפוס חדש למדעי הים במכמורת.
הקמפוס פורץ הדרך, המשקיף אל הים, הוא היחיד מסוגו בכל אגן הים התיכון – וכולל שש מעבדות חדשניות עם טכנולוגיה מתקדמת ביותר, שמי הים מוזרמים אליהן למחקר מיטבי.
המבנה הוקם הודות לתרומה נדיבה של מלכה ואמנון ליאון.
ראשת המועצה האזורית עמק חפר ד"ר גלית שאול בירכה את אנשי המרכז האקדמי והפקולטה על הקמת הקמפוס החדשני ואמרה: "המחקרים המתקדמים שיוצאים מן הפקולטה – בחקלאות ימית, ביוטכנולוגיה ימית, התפלת מי-ים, הפקת אנרגיה מהים ושימור הים ורצועות החוף – מסייעות ויסייעו לנו גם במאבקים הסביבתיים שלנו בחופים. נמשיך לעודד את שיתופי הפעולה בין המועצה למרכז האקדמי רופין בכלל והפקולטה למדעי הים בפרט."

קמפוס חדש לפקולטה למדעי הים במכמורת (צילום: בועז נובלמן)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ד"ר מאירה יעקבא, חברת מושב ניר-בנים, מספרת על קורות חייה, איך הפכה למנהלת הספריות במועצה האזורית באר טוביה ובהמשך למנהלת מחלקת התרבות ולחוקרת מוערכת של תולדות היישוב בארץ ישראל כוס חלב, ביצה ועגבנייה ד"ר
6 דק' קריאה
אֶלָה היא בת קיבוץ נאות מרדכי,  נשואה לעימאד, דרוזי ממראר. שניהם חברים בנאות מרדכי, ובקיבוץ מעידים ם עליהם שהם "זוג עלה כיפאק".  עימאד הוא מרכז ועדת הביקורת של הקיבוץ, אֶלָה חברה בוועדת חינוך. הילדים
8 דק' קריאה
לפני כשנה וחצי פורסמה כאן כתבה על סכסוך שכנים בקיבוץ ראש צורים, שעניינו  מריבה על גג שהוא גם מרפסת – הגג של בעלי הדירה במפלס התחתון של הבית, שהוא המרפסת של הדיירים  במפלס העליון. 
6 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן