יבול שיא
הרפת והחלב
צפי אופיר דוברת מפלגת כחול לבן

צפי אופיר, בת קיבוץ אילון, דוברת מפלגת כחול-לבן

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

שר הביטחון, יו"ר כחול-לבן, רא"ל (מיל') בני גנץ

את צפי אופיר מקיבוץ אילון אי אפשר היה לפספס כבר ברגע הראשון של הקמת מפלגת 'חוסן לישראל', כשהלכה אחרי או לפני רם שפע, והסבירה לו מה צריך לקרות, מתי ואיפה.  

בעולם הפוליטי, היועצים הם בעלי השפעה על עיצוב המציאות וקבלת ההחלטות. הם צריכים להבין את הפוליטיקאים, לנתב אותם למקומות הנכונים ולשמור עליהם.  

צפי היא אדם שניחן בכל אלו, אבל לא בכך טבועה הצלחתה וההתקדמות שעשתה בשנתיים האחרונות, עד למשרת דוברת מפלגת "כחול לבן"והדוברת הפוליטית שלי כיו"ר "כחול לבן". 

לקראת הבחירות שהתקיימו בספטמבר 2019, נבחרה צפי אופיר מבין כלל העוזרים והדוברים, להיות עוזרת לדובר שלי, ומצאה את עצמה חורשת את הארץ בכנסים ובאירועים פוליטיים. אז התגלתה בצוות שלי וגיליתי אני את הכישרון הגדול שלה: פשוט לבצע.  

אין משימה שגדולה עליה ואין זמן לברבורים מיותרים, ובהשאלה לשפה שלנו "לא חוזרים עד שמבצעים". לאחר הכניסה לממשלת האחדות, מונתה צפי להיות דוברת מפלגת "כחול לבן" בשנה המאתגרת ביותר של המפלגה.

צפי הביאה איתה לתפקיד רוח סערה ואנרגיות שהיו נדרשות, וידעה לחבר בין חברי הכנסת, עובדי המפלגה והשטח.

בבחירות האחרונות, גם ברגעים המאתגרים ביותר, היא הייתה הראשונה להתייצב בכל זירה ולדרוש ביצוע מכולם: לחבר את החימוש למטרה בשטח.

ההשפעה של צפי על השקט בניהול הקמפיין, ועל ההחלטות שמתקבלות כעת ב"כחול לבן", משמעותית ביותר, ולעיתים היא זו שעומדת בפרץ כשטעות גדולה עומדת להתרחש, או כשצריך להסיט את הספינה.

אין לי ספק שצפי תמשיך לשעוט קדימה, גם בשנים הבאות, ולצד ההשקעה המחייבת בחיים האישיים, להתקדם לעבר מסלולים של ניהול אנשים ועבודת צוות, דבר שהיא מתמחה בו.  

אני מבקש לברך אתכם על הבחירה בצפי, משום שהיא חרוצה, מקצוענית, שחקנית נשמה, ופצצת אנרגיה שכל צוות היה מתברך בו וכל פוליטיקאי היה רוצה לצידו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ובעיקר פשוט לא מתאים… השר ברקת הציג את הרפורמה של "מה שטוב לאירופה" ביוני 2023. שוב חזר על הבטחות דומות ל"הכנסת תחרות אמיתית", ל"הפחתת יוקר המחיה" ול"הורדות מחירים". הבטחות סרק המוכרות מ"רפורמות" קודמות. הרפורמה
2 דק' קריאה
״פורום מרכזי המשקים בגולן״ המתכנס באופן קבוע אחת לחודשיים ומהווה את הבסיס המרכזי בהנהגה החקלאית בגולן, התכנס לאחרונה בהרכב מרשים של כ-20 משתתפים, בחוות היישום וההכשרה שבאבני איתן, המנוהלת תחת היחידה לחקלאות וחדשנות שבמכון
< 1 דק' קריאה
‏משרד החקלאות וביטחון המזון והמשרד להגנת הסביבה, מפרסמים נוהל תמיכה בהשקעות בתשתיות לטיפול בפסולת חקלאית בהיקף תמיכה של 42.5 מיליון שקל השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן: "התמיכה של המשרד להגנת הסביבה היא חלק ממהלך
2 דק' קריאה
לראשונה לשנת 2024, נפתחת האפשרות לחקלאים שטרם מחזיקים היתר להעסקת עובד זר בחקלאות, להגיש בקשה מפרוץ מלחמת "חרבות ברזל", חקלאות ישראל נכנסה למשבר כוח האדם הגדול ביותר מאז קום המדינה, זאת בשל עובדים שגויסו
< 1 דק' קריאה
רויטל לביא, מנהלת הספרייה האזורית של חוף אשקלון, יצאה לגמלאות לאחר 35 שנים * רויטל, בת מושב הודיה, סיפרה לעדינה בר-אל על עבודתה בספרייה, על השינויים שחלו בה, על מרכז ההנצחה לחללי היישובים שהקימה
9 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן