יבול שיא
הרפת והחלב
Screenshot 2023 06 13 130457

כבר נבחר

2 דק' קריאה

שיתוף:

נתי לרנר מרבדים נבחר לראשות המועצה האזורית יואב

בזמן שמאות מתמודדים נמצאים במתח לקראת הבחירות לראשות המועצות האזוריות שיתקיימו בסוף אוקטובר הקרוב, במועצה האזורית יואב כבר נבחר ראש מועצה לקדנציה הקרובה. הבחירות לראשות המועצה הוקדמו בעקבות בחירתה של ראשת המועצה ד"ר מטי צרפתי הרכבי לכנסת בסיעת יש עתיד, ובבחירות שהוקדמו נבחר נתי לרנר מקיבוץ רבדים.  

נתי לרנר (55) מתגורר ברבדים, נשוי לשרית, ואב לשלושה: ים, הראל ושירה. ב- 30 השנים האחרונות כיהן בשורה של תפקידי ניהול בשלטון המקומי, בעיריות חולון, בת ים וראשון לציון. הוא בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב. 

בשבוע שעבר התכנסה מליאת מועצה אזורית יואב לישיבתה החגיגית הראשונה בקדנציה של ראש המועצה הנבחר נתי לרנר, וכלל חבריה חתמו על הצהרת האמונים כפי שמתחייב בחוק: "אני מתחייב לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותי במועצה". 

במהלך הישיבה החגיגית התקיים טקס הוקרה לחברי המליאה היוצאת וחולקו תעודות הוקרה על ידי ראש המועצה נתי לרנר. פרידה מיוחדת נערכה מעופר סלע, משדה יואב, שכיהן כממלא ראש המועצה במהלך החודשים האחרונים, לאחר היבחרה של ד"ר מטי צרפתי הרכבי לכנסת והתמודד בבחירות לראשות המועצה. סלע כיהן בהתנדבות במשך 32 שנים בשלל תפקידים כממלא מקום, סגן וחבר מליאה. ראש המועצה נתי לרנר הודה לכל אחת ואחד מחבריי המליאה היוצאת, שחלקם ממשיכים גם במליאה זו, על שירות מסור וערכי למען תושבי יואב – שירות שבא מאהבה לתושבים, לקהילות, לערכים שמלווים את כל הנוכחים, ונותנים את האנרגיה לכהן כנציגי ונבחרי ציבור. 

ראש המועצה הודה באופן מיוחד לחברת הכנסת ד"ר מטי צרפתי הרכבי על למעלה מעשור בו הובילה את המועצה, על שלל אתגריה, להישגים בכל תחומי העשייה למען התושבים והקהילה. 

"לאחר שנים רבות בעשייה ציבורית מוניציפאלית כעובד ציבור ומנהל" ציין לרנר, "אני נרגש לפתוח דף חדש והפעם בכובעי החדש כנבחר ציבור. כמי שהיה במשך שנים רבות בצד הביצועי של העשייה המוניציפאלית ציבורית אני רוצה להביע את הערכתי הרבה לנבחרת עובדי המועצה. לאורך כל התקופה האחרונה, וביתר שאת בימים האחרונים, נחשפתי לארגון שהוא בית ומשפחה. אני שמח שאת הבית הזה מלווים עובדות ועובדים מסורים, אשר רואים לנגד עיניהם את טובת הציבור והקהילה".   

בתום דברי הברכה ציין ראש המועצה כי: "כעת חובת ההוכחה עליי, עלינו. הפיקדון שהופקד בידינו בעל ערך רב. האחריות שלנו כנבחרי ציבור היא לשמר את המרחב הכפרי, האופי הקהילתי, החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, הדאגה לוותיק וכל אותם ערכים עליהם גדלנו והתחנכו. אך אל לנו לשקוט על השמרים. אנחנו כאן כי אנחנו רוצים להוביל, לשפר ולקדם את כל תחומי העשייה כאן במועצה, ואנו נעשה זאת בשילוב ידיים, במקצועיות ובנחישות יחד עם כל הכוחות במועצה למען עתיד הקהילה, עתיד ילדינו למען כלל תושבי המועצה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סנדי קסלר היא מורה לפלדנקרייז, מדריכת פילטיס – מדריכת רכיבה על סוסים ולרכיבה טיפולית ובמשך עשור ניהלה חווה טיפולית בביתה ברמת רזיאל * את שיטת ה-"BUZZ" פיתחה קסלר מלכתחילה עבור רוכבי סוסים, כדי לאפשר
5 דק' קריאה
רגע לפני שריקת הפתיחה של המשחקים האולימפיים ביולי יצא לאור הספר "אולימפיאדה זה הרבה יותר מספורט", שנותן כבוד למפעל הספורט החשוב הזה * מחבר הספר רמי ארז מספר על הסודות שמאחורי המשחקים, על תהילת
8 דק' קריאה
טורניר היורו הסתיים אבל לכל המכורים לספורט אין חשש, כי ב-26 ביולי כבר מתקיים טקס הפתיחה של אולימפיאדת פריז 2024 * המשלחת הישראלית תמנה 88 ספורטאיות וספורטאים שיתחרו ב-17 ענפי ספורט, מתוכם אנחנו מציגים
4 דק' קריאה
עמית יפרח: לאנרגיה הירוקה רווח משולש – לחקלאי עצמו – וודאות כלכלית בעולם של אי ודאות בחקלאות, לאגודות וכמובן למדינה – לייצר עבורה אנרגיה ירוקה כיעד לאומי  תנועת המושבים קיימה ביום ראשון השבוע כנס
4 דק' קריאה
סקירה קצרה על החברה חברת "דגניה תעשיות בע"מ" נוסדה בשנת 1956ומחולקת כיום לשתי חטיבות: חטיבת מדחסים "אהליאב איירמק" – משווקת מדחסים בוכנתיים מיציקת ברזל באיכות גבוהה, מדחסים בורגיים איכותיים, מדחסים אחרים ומוצרים נוספים בתחום.
3 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן