יבול שיא
הרפת והחלב
WhatsApp Image 2023 11 01 at 19.38.24

שר החקלאות אבי דיכטר קיים אתמול (ד׳), ביקור חקלאים ביישובי המועצה האזורית אשכול:

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

"אנחנו עושים פעולות רבות כדי לעזור לחקלאים שנפגעו קשות מאז פרוץ המלחמה. יש עוד הרבה מה לעשות ואני מאמין שבקרוב יהיו לנו בשורות חיוביות"

תחילה קיים השר דיכטר דיון בלשכתו בגילת, יחד עם עובדי מחוז הדרום במשרד החקלאות. לאחר מכן, קיים שר החקלאות סדרת פגישות עם חקלאים בבית אריזה של תפוחי אדמה "הדוד משה" בקיבוץ מגן, במושב מבטחים עם ראשי ועדים וחקלאים, בבית אריזה של "בטטה מסיקה"במושב גן פרי ועם חקלאי המושבים נווה ובני נצרים.

השר דיכטר שמע מהחקלאים על ההתמודדות והאתגרים הרבים שנוצרו מאז התחילה המלחמה בעזה. החקלאים שבו והדגישו כי כל רצונם הוא להמשיך ולעבוד כדי לשקם את העונה הקרובה בחקלאות, לפני שיהיה מאוחר מידי.

בסיום הביקור, קיים שר החקלאות אבי דיכטר הערכת מצב עם ראש מועצת מרחבים שי חג׳ג׳ וצוותו.

WhatsApp Image 2023 11 01 at 19.38.43

שר החקלאות אבי דיכטר: "פגשתי היום חקלאים וחקלאיות ביישובים ובמושבים בדרום הארץ. התפעלתי מהרוח החזקה שלהם ומהעובדה שלצד סיפורי הזוועות שחלקם חוו – הם לא נותנים לטרור לשבור אותם וממשיכים לעבד את האדמות שלהם. אנחנו עושים פעולות רבות כדי לעזור לחקלאים שנפגעו קשות מאז פרוץ המלחמה. יש עוד הרבה מה לעשות ואני מאמין שבקרוב יהיו לנו בשורות חיוביות, בהמשך לעבודה מואצת שלנו מול משרד האוצר. רק היום הבאנו בשורה בגזרת הידיים העובדות עם תוספת של 5,000 עובדים זרים ללא צורך בהסכמים בילטרליים.

אמרתי לחקלאים: אין מדינת ישראל בלי חקלאות ואין חקלאות בלי חקלאים. החקלאים שלנו הם מגן העוטף ומגנים על ישראל כולה, מכאן שחובתנו לאפשר להם להמשיך לעבוד בביטחה ובתנאים שיאפשרו זאת בטווח הקרוב ובטווח הארוך".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סנדי קסלר היא מורה לפלדנקרייז, מדריכת פילטיס – מדריכת רכיבה על סוסים ולרכיבה טיפולית ובמשך עשור ניהלה חווה טיפולית בביתה ברמת רזיאל * את שיטת ה-"BUZZ" פיתחה קסלר מלכתחילה עבור רוכבי סוסים, כדי לאפשר
5 דק' קריאה
רגע לפני שריקת הפתיחה של המשחקים האולימפיים ביולי יצא לאור הספר "אולימפיאדה זה הרבה יותר מספורט", שנותן כבוד למפעל הספורט החשוב הזה * מחבר הספר רמי ארז מספר על הסודות שמאחורי המשחקים, על תהילת
8 דק' קריאה
טורניר היורו הסתיים אבל לכל המכורים לספורט אין חשש, כי ב-26 ביולי כבר מתקיים טקס הפתיחה של אולימפיאדת פריז 2024 * המשלחת הישראלית תמנה 88 ספורטאיות וספורטאים שיתחרו ב-17 ענפי ספורט, מתוכם אנחנו מציגים
4 דק' קריאה
עמית יפרח: לאנרגיה הירוקה רווח משולש – לחקלאי עצמו – וודאות כלכלית בעולם של אי ודאות בחקלאות, לאגודות וכמובן למדינה – לייצר עבורה אנרגיה ירוקה כיעד לאומי  תנועת המושבים קיימה ביום ראשון השבוע כנס
4 דק' קריאה
סקירה קצרה על החברה חברת "דגניה תעשיות בע"מ" נוסדה בשנת 1956ומחולקת כיום לשתי חטיבות: חטיבת מדחסים "אהליאב איירמק" – משווקת מדחסים בוכנתיים מיציקת ברזל באיכות גבוהה, מדחסים בורגיים איכותיים, מדחסים אחרים ומוצרים נוספים בתחום.
3 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן