יבול שיא
הרפת והחלב
דר תמיר גשן צילום עודד קרני

ד"ר תמיר גשן מנהל השירותים הווטרינריים ובריאות המקנה במשרד החקלאות

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

ועדת האיתור המליצה על ד"ר תמיר גשן כמנהל השירותים הווטרינריים ובריאות המקנה במשרד החקלאות.

ד"ר תמיר גשן

ד"ר גשן, בן 54, רופא וטרינר בוגר בית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט באוניברסיטה העברית. הוא בעל תואר מומחה ברפואה וטרינרית – במחלות בקר ובוגר התואר מדעי בעלי חיים, בפקולטה לחקלאות רחובות מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בביו רפואה, במרכז האקדמי המכללה למינהל.

מנכ"לית משרד החקלאות, נעמה קאופמן-פס: "לד"ר גשן ישנה שורה של הישגים והוא הוכיח כי הוא הראוי לתפקיד. רק בחודשים האחרונים חווינו אירוע שפעת העופות שלא היה כמותו בעולם. בעזרת ניהולו של ד"ר גשן, הצלחנו לעצור את המשך ההדבקה.

האתגרים העומדים בפנינו עוד רבים, הרפורמה שאנו מקדמים גם בענף ההטלה דורשת עוד עבודה מצד כלל הגורמים המקצועיים, ובפרט השירותים הווטרינריים. אני מאחלת לו הצלחה רבה בתפקיד".

מנהל השירותים הווטרינריים

ד"ר גשן שימש ב- 3.5 השנים האחרונות בתפקיד מנהל השירותים הווטרינריים בפועל במשרד החקלאות והוביל בהצלחה מספר רב של מהלכים רבים ומשמעותיים. האחרון שבהם היה ניהול בהצלחה של מבצע שפעת העופות 2021 שפגע בלמעלה ממיליון עופות בישראל. קודם לכן, שימש ד"ר גשן כמנהל השירותים הווטרינריים בשדה.

טרם הגעתו לשירותו הציבורי, ובמרבית הקריירה, שימש ד"ר גשן כרופא קליני של בקר בצאן, וכמרצה בבית הספר לרפואה ווטרינרית.

במסגרת תפקידו, כמנהל שירותים הווטרינריים, יהיה ד"ר גשן אחראי על שמירה על בריאות הציבור ומניעת התפשטות מחלות בבעלי חיים, פיקוח על יבוא ויצוא של בעלי חיים ותוצרתם, רישוי ובדיקת תרכיבים לבעלי חיים, רישוי רופאים וטרינרים ומומחים, ריכוז ופיקוח על אספקטים וטרינריים ברשויות מקומיות, משחטות, מניעת צער בעלי חיים ועוד.

ד"ר תמיר גושן | צילום: עודד קרני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתחיל בהודעה של דוברות המשטרה – גניבות בקר בשווי של מאות אלפי שקלים. כתב אישום הוגש באמצע ינואר האחרון, בגין עבירות של גניבות בקר וקשירת קשר לביצוע פשע נגד 3 נאשמים, שגנבו עשרות פרות
2 דק' קריאה
משפ' יעקב עדיין ממשיכה ברפת רציתי מאוד לבקר ברפתות השכנות בחבל תענך שהולכות ונעלמות וכך, היה מרגש מאוד לפגוש את זוג המבוגרים – רחל ואליהו יעקב, יחד עם ירמי בנם הצעיר, שהוביל אותי בחום.
7 דק' קריאה
יוחאי קמחי בעין חרוד איחוד קצת לפני המלחמה יצאתי לפגוש איש מיוחד בעין חרוד עם עשייה בלתי פוסקת במשך עשרות שנים, עם דגש על הרפת. כל הפיתוח בענפי החקלאות בקיבוץ עין חרוד איחוד, עבר
6 דק' קריאה
פוסט אחד שהניע אנשים רבים בתקופת המלחמה שנים רבות שאני מלווה את רפתות העוטף במסגרת תפקידיי בענף. במבצעים הביטחוניים המיוחדים, השתדלתי להתנדב ליום-יומיים בחליבות ברפת, שהעובדים שלה פונו בצו צבאי והיא נשארה ללא צוות.
3 דק' קריאה
חודשים רבים של השקעה בקידום המועמדות בכל משקי הקיבוצים וביום שלישי 14.2 התקיימו הבחירות והדרמה הייתה גדולה. בשעות הלילה נספרו הקולות וליאור שמחה נבחר לתפקיד מזכ"ל התנועה הקיבוצית. הוא יחליף בתפקיד את ניר מאיר
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן