יבול שיא
הרפת והחלב
Screenshot 2023 04 20 134733

קול קורא להגשת בקשה או המלצה על מועמדות לקבלת תעודת הוקרה ב"יום החקלאות"

2 דק' קריאה

שיתוף:

משרד החקלאות ופיתוח הכפר, אגף טקסים ואירועים, בשיתוף השדולה לחקלאות בכנסת מזמין את הציבור להציע מועמדות או המלצה על מועמד/ת לקבלת תעודת הוקרה על פעילות לטובת קידום החקלאות הישראלית בהווה ולעתיד שיוענקו במסגרת "יום החקלאות" -אירוע שיתקיים בכנסת בתאריך ה-23 במאי 2023, ג' סיוון תשפ"ג. "יום החקלאות" יתקיים בסימן "חקלאות הווה ועתיד"

סיפורה של חקלאות ישראל הוא סיפור של חלוציות, אך במקביל גם חדשנות, יזמות ותהליכי הזנק, תוך השקעה והובלה במחקר, תהליכי אקוסיסטם לפתרון בעיות ופיתוחים בסוגיות בחקלאות, יצירת שותפויות, קיום דור המשך ועוד.

חלוצות וחלוצים ישראלים ממשיכים גם היום ליצור יש מאין, לפרוץ דרכים חדשות אל המחר ולהאמין ש"אם תרצו – אין זו אגדה". הם מייצגים את העשייה החקלאית העכשווית תוך ראיה אל העתיד, כהווייתה ומתארים את הפעילות בענפי ובערוצי החקלאות השונים.

השנה האירוע בכנסת יוקיר את החלוצות והחלוצים של ישראל, בהווה ובעתיד, אלה שהופכים והופכות רעיונות למעשים, וחלומות למציאות.

דרישות סף למועמד 

  • תושב ישראל או חברה שהוקמה בישראל, שפעילותם המרכזית מתקיימת בישראל.
  • ממשק לחקלאות הישראלית.

מנהלה

המשיבים לפנייה זו מתבקשים להגיש את המלצתם או מועמדותם לא יאוחר מיום 30.4.2023 בשעה 10:00 במשלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת  avitalu@moag.gov.il

לבקשת ההמלצה או המועמדות יש לצרף את המסמכים הבאים: (ניתן להגיש את הבקשות בעברית, ערבית או אנגלית):

  • קורות חיים מתומצתים של המועמד/ת.
  • נימוקים לתרומתו/ה יוצאת הדופן של המועמד/ת לחקלאות הישראלית.
  • פרטי יצירת קשר של המועמד/ת המומלץ לרבות אישורו למועמדותו במידה והוא אינו מגיש הבקשה.

באחריות מגיש המועמדות לדאוג כי בקשתו תגיע ליעד האמור ותירשם. בקשה שתגיע לאחר המועד הנקוב מעלה כמועד אחרון להגשה, לא תטופל.

ועדת בחירה

ועדת בחירה שתוקם במשרד החקלאות, תבחן את הבקשות ותבחר את המועמדויות שיקבלו את תעודת ההוקרה.

הקריטריונים שלפיהם תבחן הוועדה את המועמדויות: 

  • סיפור על  משפחה העוסקת בחקלאות לפחות 3 דורות.
  • הובלה של מיזם  או מו"פ המציע פתרונות מיושמים  או שהוו פריצת דרך לאתגרים בתחום החקלאות.
  • פיתוח טכנולוגיה מובילה וחדשנית בתחום החקלאות המתקדמת המהווה מנוע צמיחה.
  • הטמעת טכנולוגיות מתקדמות שהשפיעו תחום החקלאות המתקדמת.
  • שיקולי גיוון מגזרי ומגדרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

איציק אבוטבול ממושב תדהר הוא דור שלישי למגדלי ירקות. עתה הוא מנסה להתגבר על המשבר שנוצר עם תחילת המלחמה *תמונה ראשית: איציק אבוטבול עם השר אלי כהן שהגיע לעודד. צילום: אלבום פרטי מושב תדהר
2 דק' קריאה
נתחיל בהודעה של דוברות המשטרה – גניבות בקר בשווי של מאות אלפי שקלים. כתב אישום הוגש באמצע ינואר האחרון, בגין עבירות של גניבות בקר וקשירת קשר לביצוע פשע נגד 3 נאשמים, שגנבו עשרות פרות
2 דק' קריאה
משפ' יעקב עדיין ממשיכה ברפת רציתי מאוד לבקר ברפתות השכנות בחבל תענך שהולכות ונעלמות וכך, היה מרגש מאוד לפגוש את זוג המבוגרים – רחל ואליהו יעקב, יחד עם ירמי בנם הצעיר, שהוביל אותי בחום.
7 דק' קריאה
יהודה שפרכר האדריכל – כ-50 שנה ברפת שפרכר היה האדריכל שאיתו בנינו את הרפת החדשה בעין חרוד בתחילת שנות ה-80. קיבלנו עליו המלצה מאמיתי אבנון המהנדס שעבד במשרדי ההתאחדות בת"א. כיום, אחרי 50 שנות
5 דק' קריאה
פוסט אחד שהניע אנשים רבים בתקופת המלחמה שנים רבות שאני מלווה את רפתות העוטף במסגרת תפקידיי בענף. במבצעים הביטחוניים המיוחדים, השתדלתי להתנדב ליום-יומיים בחליבות ברפת, שהעובדים שלה פונו בצו צבאי והיא נשארה ללא צוות.
3 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן