יבול שיא
הרפת והחלב
Screenshot 2023 02 21 124839

צעירים וצעירות משפיעים בקיבוצים – עדן רימון, בת 24 מקיבוץ חצרים

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

התפקיד שלי:

מנהלת הדיגיטל של בית נשיא המדינה.

איך הגעת לתפקיד?

שירתי כקצינה בדוברות של חיל הים, ולאחר ארבע שנים שהיו משמעותיות עבורי חיפשתי את האתגר הבא. בכיתה י"ב קיבלתי מהנשיא ריבלין את פרס הנשיא לשנת 2016 על עבודת הגמר שלי בתקשורת – ושם התחילה הזיקה שלי לבית הנשיא. עם השחרור מצה״ל, ובתזמון מושלם של חילוף נשיאים, הרגשתי שאני חייבת להגיש את מועמדותי והתקבלתי לדוברות בית הנשיא.

מה תפקידך כמנהלת הדיגיטל?

רואה חשיבות רבה בהנגשה ובתיווך של מוסד הנשיאות ועשייתם של נשיא

המדינה ורעייתו דרך התקשורת אל הציבור הרחב.

העבודה בדוברות בית הנשיא מאוד דינמית ומשמעותית. בשנה וחצי האחרונות אני זוכה לקחת חלק במסע המרתק של הנשיא ורעייתו ברחבי החברה הישראלית ואף בביקורים מדיניים בחו״ל, לעבוד אל מול ערוצי התקשורת ועמודי הדיגיטל השונים, להתמקצע בעולמות הדוברות, ולהכיר אנשים ונשים מסקרנים מתחומים רבים.

מה מרגש אותך בעבודה?

תחושת הסיפוק באה לידי ביטוי בעשייה היומיומית ובפרויקטים גדולים כמו תיעוד פגישת הנשיא הרצוג בחדר הסגלגל בבית הלבן עם נשיא ארה״ב ג׳ו ביידן, ״נקודת המפנה״ ההיסטורית ביחסי טורקיה לישראל ומפגש הנשיאים ארדואן והרצוג באנקרה, ביקור נשיא ישראל באבו דאבי, יום השואה הבין-לאומי בפרלמנט האירופי, ופרויקט שינוי השיח ברשת עם מטא (פייסבוק), ועוד רגעים מרגשים שאקח איתי לכל החיים.

מה האתגרים שהצבת בתפקיד?

להמשיך ולחזק את אמון הציבור במוסד הנשיאות ובנשיא המדינה, דרך חשיפת קהלים וגילים שונים לעשייה החשובה בבית הנשיא, שאני גאה להיות חלק ממנה.

מוכנה לשתף אותנו באנקדוטה נוספת מחייך?

מעבר לעבודה בבית הנשיא, אני משתדלת לשלב עולם נוסף משמעותי עבורי – עולם הריקוד, אליו נחשפתי עוד בילדות, ומאז אני מתמידה ומשתתפת בתחרויות והשתלמויות בארץ בחו״ל. מאז השחרור מצה״ל הופעתי כחלק מהרקדנים של נגה ארז בקיסריה ושל דניס לויד בהיכל מנורה, ועד היום אני מופיעה כחלק מקאסט הרקדניות של אנה זק. השילוב בין דיגיטל וריקוד אפשר לי להגשים את עצמי גם בתחום הריקוד, זה איזון משמעותי וסיפוק עצום עבורי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתחיל בהודעה של דוברות המשטרה – גניבות בקר בשווי של מאות אלפי שקלים. כתב אישום הוגש באמצע ינואר האחרון, בגין עבירות של גניבות בקר וקשירת קשר לביצוע פשע נגד 3 נאשמים, שגנבו עשרות פרות
2 דק' קריאה
משפ' יעקב עדיין ממשיכה ברפת רציתי מאוד לבקר ברפתות השכנות בחבל תענך שהולכות ונעלמות וכך, היה מרגש מאוד לפגוש את זוג המבוגרים – רחל ואליהו יעקב, יחד עם ירמי בנם הצעיר, שהוביל אותי בחום.
7 דק' קריאה
יוחאי קמחי בעין חרוד איחוד קצת לפני המלחמה יצאתי לפגוש איש מיוחד בעין חרוד עם עשייה בלתי פוסקת במשך עשרות שנים, עם דגש על הרפת. כל הפיתוח בענפי החקלאות בקיבוץ עין חרוד איחוד, עבר
6 דק' קריאה
פוסט אחד שהניע אנשים רבים בתקופת המלחמה שנים רבות שאני מלווה את רפתות העוטף במסגרת תפקידיי בענף. במבצעים הביטחוניים המיוחדים, השתדלתי להתנדב ליום-יומיים בחליבות ברפת, שהעובדים שלה פונו בצו צבאי והיא נשארה ללא צוות.
3 דק' קריאה
חודשים רבים של השקעה בקידום המועמדות בכל משקי הקיבוצים וביום שלישי 14.2 התקיימו הבחירות והדרמה הייתה גדולה. בשעות הלילה נספרו הקולות וליאור שמחה נבחר לתפקיד מזכ"ל התנועה הקיבוצית. הוא יחליף בתפקיד את ניר מאיר
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן