you can look here xxx free
indiansexstories
tu dai tai tu.
יבול שיא
הרפת והחלב
הנחש נטפליקס תמונה יחסי ציבור

"הנחש" סדרה חדשה מבית נטפליקס – אסקפיזם מטריד

2 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אחרי רצף כישלונות של סדרות בנטפליקס, מגיעה הצלחה בצורה של סדרה מעולה בשם "הנחש" – סדרה שמציגה בצורה יוצאת דופן ואותנטית את הסיפור המטריד אודות רוצח סדרתי בשם צ'ארלס סובראג; סיפור אמיתי המתעד את מעלליו של רוצח בשנת 1975, שרצח תיירים שטיילו במדינות מזרח אסיה, ביניהם גם תייר ישראלי.

"הנחש" תרתק אתכם אל סיפור אמיתי אשר עובד לסדרת מתח עם עלילה עשויה לעילא ולעילא. השחקנים מושלמים, השחזורים של התקופה מדויקים וחוסר הצורך המאוס בסצנות זבות דם, כדי לעורר את האדרנלין המבוקש – הופך את הסדרה למושלמת!

'הנחש' בכיכובו של השחקן האלג'ירי, טהאר רחים, היא מה שהיינו צריכים כדי להימלט מהמציאות המטרידה שאופפת אותנו בשנתיים האחרונות ולהיזרק למציאות המטרידה של שנות ה-70 של המאה העשרים.

ולמרות שהסדרה עוסקת ברצח, היא עדיין מהווה סוג של אסקפיזם מוזר, שממלט אותנו ממה שפוקד את העולם שלנו לאחרונה.

בין נגיף אחד למוטציה, בין עודף בחירות עם מתמודדים שעברו מוטציות אנושיות, נפילת רקטות, אסונות נוראיים באיטליה וקריסת טריבונות או אנשים – הזדקקנו לאיזו הסחת דעת טלוויזיונית.

"הנחש" סדרה חדשה מבית נטפליקס

"הנחש" מספקת זאת עם משחק טוב שמלווה בסצנות אמינות – ותפאורה שנראית כמעט מדויקת לתקופות בהן מתרחשת העלילה.

"הנחש" היא מיני סדרה בריטית שמציעה דרמה מצמררת, למרות שאין בה סצנות של אלימות קשה והיא תיקח אתכם למסע של מצוד אחר רוצח סדרתי, זחוח וקר רוח, שרצח מטיילים רבים גם עבור בצע כסף, וגם כנראה עבור סיפוק חולני וצורך בשליטה לא מובנת. 

העלילה תיקח אותנו יישר אל חייו המוזרים של הרוצח הסדרתי הצרפתי צ'ארלס סובראג'. סובראג' נהג לסמם, לשדוד ולרצוח מטיילים באזור המזרח הרחוק, בעיקר בבנגקוק, בירת תאילנד ועשה זאת באכזריות מבלי להניד עפעף.

סובארג' נהג לגנוב את הדרכונים ואת זהותם של קורבנותיו, תוך שהוא מצרף למעשים את מארי אנדרה לקלר – בת זוגו הקנדית (ג'נה קולמן), שפגשה בו בטיול.

את שרשרת הרציחות מתחיל לחקור דיפלומט הולנדי בשם הרמן קניפנברג, אשר הופך אובססיבי ורדוף בשל הרצון למצוא את הרוצח והוא גם ישלם על כך באיכות חייו הפרטיים. כך נוצרת עלילה מרתקת ומצמידה למסך.

"הנחש" מרתקת משום שהיא מבוססת על אירועים אמיתיים, ומפני שהיא מציגה את החלום לטייל בכיף במזרח באור אחר, שיחזק את הספקות והפחד אודות טיול שכזה.

מסע אל הלא נודע זאת בקרב מי שטרם טייל במזרח ומי שכבר חזר מזמן מהטיול הגדול והתכלב במזרח. "הנחש" שנוצרה ע"י חברת Mammoth screen עבור ה-BBC כבר עלתה לאוויר ב-BBC ובענקית התוכן נטפליקס ותספק לכם פרקים מרתקים ומותחים של שעה בממוצע, בזמן שבכול פרק תכירו את הצד האפל של המזרח הרחוק.

('הנחש' – 8 פרקים, כל פרק כ-50 דק', נטפליקס) הנחש | צילום: נטפליקס

החוטאים –סדרה נוספת מבית נטפליקס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הגענו מגבעת-חביבה ביום חם של יולי, לקיבוץ חצור הנמצא במועצה האזורית באר טוביה, לראות  תערוכת אמנות "בגלריה הלבנה". הגלריה שבעברה ההיסטורי הייתה בית קיטור (ליד המכבסה), ממוקמת במרכז הפעילות הקיבוצית. מוקפת דשאים וירק המשרים
4 דק' קריאה
"עילות ההתערבות בהחלטות רשם האגודות השיתופיות, בענייני בוררות, הן מצומצמות ושמורות רק למקרים חריגים שבהם נפלה בהחלטה טעות משפטית מהותית, או בנסיבות יוצאות דופן אחרות שבהן טעמי צדק מחייבים לתקן את ההחלטה", פסק בג"ץ
2 דק' קריאה
הפגנת חקלאים בכל הארץ: אלפי חקלאים צפויים להפגין מחר, יום חמישי, בכל רחבי המדינה כנגד הרפורמה ההרסנית בענף החקלאות במסגרת חוק ההסדרים אותה מקדמים שר האוצר אביגדור ליברמן ושר החקלאות עודד פורר.  החקלאים צפויים
3 דק' קריאה
חשבתי, שמן הראוי להתייחס לטענה שהופיעה כאן לפני כמה שבועות, שהגורם המרכזי לשינוי באורחות החיים בקיבוצים, המעבר מקיבוץ שיתופי לקיבוץ מתחדש/מופרט, התרחש משום שחברים בקיבוצים, בעיקר מנהלים בעלי יכולת השתכרות גבוהה, דרשו לעבור להפרטה, לשכר
3 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן