יבול שיא
הרפת והחלב
נוער מטה יהודה עם בני הנוער מכפר עזה והעוטף

מעגלי שיח

< 1 דק' קריאה

שיתוף:

נוער מטה יהודה התגייס בהמוניו כדי לקחת חלק בצעדת הנוער הארצית להשבת החטופים והנעדרים 

כ-170 נערים ונערות מהמועצה האזורית מטה יהודה הגיעו והשתתפו במעגלי שיח במסגרת הצעדה, ומתוך הבנה וחשיבות רבה לשתף את הנעור בכל רחבי הארץ, בנושאים שעל סדר היום במדינה בכל הנוגע לעסקה לשחרור חטופים. 

נוער יישובי העוטף וכפר עזה יצאו בתחילת השבוע לצעדה של הנוער להשבת החטופים והזמינו את כל בני ובנות הנוער בישראל להצטרף לצעדה ולמפגשי שיח, היכרות, לשמוע ממקור ראשון מה עבר עליהם ועל משפחותיהם בשבעה באוקטובר ומה עדין עובר על משפחות שיש להם בן או בת משפחה שנמצאים בשבי בעזה.   

הצעדה יצאה בתחילת השבוע מכיכר החטופים בת"א והגיעה בסיום השבוע לכנסת ישראל. המטרה: להשמיע את קולם של בני ובנות הנוער יחד עם משפחות החטופים. בנקודות העצירה לאורך המסלול קיימו בני ובנות הנוער הצועדים מפגשים עם בני ובנות נוער מאותו אזור, בכדי לדבר על המצב הקיים והדרישה להשמיע את קולם למען אלו שקולם לא נשמע. 

מחלקת הנוער במועצה נרתמה ליוזמה וארגנה את בני ובנות הנוער במועצה להצטרף למפגש פנים אל פנים עם נוער מיישובי העוטף. 

יש לנו נוער להתגאות בו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתחיל בהודעה של דוברות המשטרה – גניבות בקר בשווי של מאות אלפי שקלים. כתב אישום הוגש באמצע ינואר האחרון, בגין עבירות של גניבות בקר וקשירת קשר לביצוע פשע נגד 3 נאשמים, שגנבו עשרות פרות
2 דק' קריאה
משפ' יעקב עדיין ממשיכה ברפת רציתי מאוד לבקר ברפתות השכנות בחבל תענך שהולכות ונעלמות וכך, היה מרגש מאוד לפגוש את זוג המבוגרים – רחל ואליהו יעקב, יחד עם ירמי בנם הצעיר, שהוביל אותי בחום.
7 דק' קריאה
יוחאי קמחי בעין חרוד איחוד קצת לפני המלחמה יצאתי לפגוש איש מיוחד בעין חרוד עם עשייה בלתי פוסקת במשך עשרות שנים, עם דגש על הרפת. כל הפיתוח בענפי החקלאות בקיבוץ עין חרוד איחוד, עבר
6 דק' קריאה
פוסט אחד שהניע אנשים רבים בתקופת המלחמה שנים רבות שאני מלווה את רפתות העוטף במסגרת תפקידיי בענף. במבצעים הביטחוניים המיוחדים, השתדלתי להתנדב ליום-יומיים בחליבות ברפת, שהעובדים שלה פונו בצו צבאי והיא נשארה ללא צוות.
3 דק' קריאה
חודשים רבים של השקעה בקידום המועמדות בכל משקי הקיבוצים וביום שלישי 14.2 התקיימו הבחירות והדרמה הייתה גדולה. בשעות הלילה נספרו הקולות וליאור שמחה נבחר לתפקיד מזכ"ל התנועה הקיבוצית. הוא יחליף בתפקיד את ניר מאיר
2 דק' קריאה

הרשמו לניוזלטר

השאירו את הפרטים והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן