CAMANEX פיתוח ידע ומוצרים בתחום הקנאביס
יבול שיא
הרפת והחלב
TSI OfirElasar

אופיר אלסר – סמנכ"ל השיווק והמכירות של Top Seeds International

2 דק' קריאה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אופיר אלסר הוא סמנכ"ל השיווק והמכירות החדש של Top Seeds International, חברה ישראלית מובילה בעולם במחקר ובשיווק זנים היברידיים חדשניים של ירקות איכותיים.

אופיר אלסר, 49, בוגר מנהל עסקים, עבד במגזר הצמחים הצעירים בחברת "חישתיל", ומילא תפקידי תפעול, שיווק ומכירות הן בישראל והן ברמה הבין-לאומית. במגזר הזרעים רכש אופיר ניסיון מעמיק באמצעות חברות כמו "זרעים גדרה-סינג'נטה" ולאחרונה "זרעי אוריג'ן".

"ברצוני להעניק קבלת פנים חמה מאוד לאופיר אלסר. הוא מנהל עם ניסיון רב, שהפגין יכולת נהדרת לשלב דבקות בתהליכים יחד עם ניהול צוות סמוך ובטוח, שמניע את הצוותים שלו לעמידה ביעדיהם," אומר Gianni Bernardotto, מנכ"ל Top Seeds International. "אנו בטוחים שהוא ירים תרומה משמעותית להמשך פיתוח העסקים של Top Seeds International בשווקי היעד שלה."

"אני גאה וכבוד אמיתי הוא לי לקבל את התפקיד הזה," מציין אלסר. "המטרה שלנו תהיה להמשיך ולפתח זנים שעונים על צרכי המגדלים והשרשרת המסחרית כולה, עד לצרכן הסופי. אתגרים גדולים רבים מונחים לפתחנו, אך עובדת היותי חלק מחברה גדולה כמו Top Seeds International, מעניקה לי מוטיבציה ואנרגיה משמעותיים."

לאחר תקופת השתלבות ראשונית במטה החברה בישראל, יבצע אופיר אלסר נסיעות רבות – תחת מגבלות הנסיעות שנכפו ע"י מגפת הקורונה – כדי לבקר בחברותנו המסונפות וללמוד על השווקים האסטרטגיים החשובים ביותר.

אופיר  ייכנס לתפקידו רשמית ב-1 ביולי 2020. אחריות השיווק הנוכחית של Fulvio Berton תועבר לאופיר אלעזר לאחר תהליך חפיפה.

Top Seeds International היא חברה בינלאומית שמתמחה במחקר ובשיווק של זנים היברידיים חדשניים של ירקות איכותיים. היא נוסדה בישראל בשנת 2003 ופועלת ברחבי העולם באמצעות חברות שנמצאות בספרד, איטליה ומקסיקו. מאז מאי 2017 החברה  נמצאת בבעלות קבוצת Mitsui & Co Ltd.

מטרת החברה היא להבטיח יבולים גבוהים ופירות שטעמם מעולה, על ידי בחירת זנים עם עמידות גנטית למגוון רחב של מחלות. באמצעות מחקר שדה רציף, גנטיקאים, אגרונומים וטכנאים של החברה בוחרים את הזנים הטובים ביותר של מיני ירקות רבים ומגוונים מבחינת חוסן ורווחיות, כולל עגבניות, פלפלים, מלפפונים, חצילים, מלונים ואבטיחים.

החברה עובדת בצמידות ללקוחותיה בפיתוח זנים וקונספטים חדשניים וזאת במטרה לתת מענה על כל צרכיהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רכבת ישראל תוכל להקים מסוף מטענים גדול מצפון למעבר ארז, רק בכפוף להתחשבות בקיבוץ ארז רכבת ישראל תקיים מסוף מטענים : הוועדה המחוזית מחוז דרום,  קיבלה את מרבית ההתנגדויות של קיבוץ ארז, של המועצה
2 דק' קריאה
משרד האוצר גנז את התכנית להקים אשכול כליאה חדש בשטח קיבוץ מגידו אשכול כליאה: כלא מגידו היה אמור לעבור לאשכול החדש  ובאזור הכלא תוכנן להקים מרכז תיירותי גדול, על בסיס הפסיפס העתיק שנמצא שם.
2 דק' קריאה
דגנית ורד, יושבת ראש הדירקטוריון ומנהלת הפיתוח העסקי של  VIAQUA  "המוצר הראשון של החברה החדשה הוא תוסף תזונה שמשפר את בריאות השרימפס ומחזק את מנגנוני ההגנה שלו" הידעתם שלחסילון (שרימפס בלע"ז) אין מערכת חיסון מפני
3 דק' קריאה
מי שנכנס בשערי כפר-סילבר, שבפיקוח מנהל החינוך ההתיישבותי, חש מיד באווירה פסטורלית, שנוצרת בזכות העצים הגבוהים והעבותים, מרבדי הדשא ופינות החמד הירוקות בין הבניינים. המורה שולה שפר התגוררה עם משפחתה במשך 42 שנים בתחום
7 דק' קריאה
ארז רגב, ממושב מעלה גמלא, הוא בעל מסעדת "מושבוץ" ודוגל בהסעדה והגשה ממוצרים מקומיים בלבד.  זה כולל את הכל – הבשרים, הבירות, שמן הזית, היינות והגבינות – הכל מתוצרת רמת הגולן, כאשר את הירקות
9 דק' קריאה
מכון צבי מיתר לחדשנות טכנולוגית, משפט ואתיקה, מכון אאורה בבינתחומי הרצליה, קבוצת ארליך ופירמת עמית, פולק, מטלון ושות' ערכו וובינר מיוחד שעסק בפודטק, יזמות בתחום המזון והשפעות הקורונה ומגפות על תחום זה. במסגרתו התארחו
5 דק' קריאה
דילוג לתוכן